تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

تعویض کارتریج دست دوم

تعویض کارتریج دست دوم

 

ما کارتریج های دست دوم و کارکرده را خریداری کرده تا از گسترش آلودگی های زیست محیطی جلوگیری کنیم

اچ پی ساپورت با استفاده از طرح خرید کارتریج دست دوم و معاوضه با کارتریج های نو گام بزرگی را در حفظ زمین سبز برداشته است. همچنین میتوانید از مشاوره کارشناسان ما در این مرکز  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح و یا فروش کارتریج کارکرده بهره‌مند شوید

 

طرح تعویض کارتریج

 

چگونه میتوان کارتریج های پرینتر لیزری را بازیافت کرد
 

برای بازیافت کارتریج‌های پرینتر لیزری، می‌توانید از مراکز بازیافت مجاز و تخصصی که اکثراً توسط تولید کنندگان کارتریج‌ها یا شرکت‌های بازیافت مجاز اداره می‌شوند، استفاده کنید. این مراکز با استفاده از فرآیندهای خاص، کارتریج‌های پرینتر را تمیز می‌کنند و مواد قابل استفاده مجدد را بازیافت می‌کنند. همچنین برخی از شرکت‌های تولید کننده کارتریج‌ها برنامه‌های بازیافت خود را ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد کارتریج‌های پرینتر خود را به آن‌ها برگردانید.

با این روش‌ها، می‌توانید به حفظ محیط زیست کمک کنید و از دورانداختن زائد کارتریج‌های پرینتر جلوگیری کنید.

 

تلفن نمایندگی hp

 

استفاده از مواد پلاستیکی به دلیل هزینه پایین و سهولت در تولید باعت شاده تا بسیاری از لوازم و احتیاجات روزانه ما را تحت پوشش خود در آورد، پلاستیک با توجه به مزایای بسیاری که دارد اما متاسفانه به یکی از عوامل تاثیرگذار در آسیب رساندن به محیط زیست و فضای سبز اطرافمان شده است.

 

چگونه میتوان با بازیافت کارتریج در جفاظت از زمین کمک کرد

بازیافت کارتریج‌های پرینتر لیزری می‌تواند به حفظ محیط زیست کمک کند به دلایل زیر:

کاهش زباله‌ها: بازیافت کارتریج‌ها منجر به کاهش مقدار زباله‌های جامد می‌شود که در نهایت به کاهش آلودگی محیط زیست کمک می‌کند.

صرفه‌جویی در منابع: بازیافت مواد اولیه موجب صرفه‌جویی در منابع طبیعی می‌شود و از استفاده بیشتر و پایدارتر از این منابع برای تولید محصولات جدید بهره می‌برد.

کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای: تولید مواد اولیه جدید بسیار انرژی‌بر است. بازیافت کارتریج‌ها به معنای کاهش نیاز به تولید مواد اولیه جدید و در نتیجه کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای است.

بنابراین، با بازیافت کارتریج‌های پرینتر لیزری، شما می‌توانید به حفظ منابع طبیعی، کاهش آلودگی و حمایت از محیط زیست کمک کنید.

 


همچنین باید این نکته را در نظر داشت که علاوه بر پلاستیک در کارتریج ها از عناصر و قطعات دیگری نیز استفاده شده است که آلوگی آنها هم برای محیط اطرفمان کم نیست

کارتریج ها و جوهر ها نیز از این شرایط مستثنی نبوده و عدم رعایت موارد استاندارد و ایمنی می‌تواند موجب گردد تا این محصولات ارزشمند به واسته‌ی بی توجهی ما به درختان و زیبایی‌های اطرافمان آسیبهای جدی وارد کند.

خرید کارتریج دست دوم

اچ پی ساپورت در راستای حفظ و جلوگیری از آسیب رساندن به طبیعت و جانداران اقدام به تعویض انواع جوهر و کارتریج‌ های کارکرده و معیوب باکارتریج‌های جدید نموده است، لذا شما مشتریان عزیز میتوانید جهت شرکت در این طرح ، با ارسال کارتریج‌های معیوب و بدون استفاده خود به این مجموعه کارتریج نو همراه با ضمانت دریافت کنید.

 

زمین سبز آرزوی ماست

بازیافت کارتریج فرسوده

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...