تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

قیمت فروش کارتریج

  • چگونه میتوان قیمتهای کارتریج لیزری پرینتر hp را متوجه شد ؟

  • آیا کارتریج لیزی ارزان قیمت برای پرینتر مشکلی ایجاد نمیکند ؟

  • چرا کارتریج لیزری اصلی hp بسیار گرانتر از نمونه های موجود در بازار است ؟

  • آیا لسیت قیمت کارتریج را میتواند دریافت کرد ؟

کاربران و بعضی فروشندگان محصولات کامپیوتری و تجهیزات پرینتر گاهاً با این سوالات از همکاران ما درخواست مشاوره و یا اعلام هزینه های کارتریج را برای پرینتر hp دارند.

به عنوان تعریف اولیه باید کارتریج را مخزن قرار گیری پودر یا جوهر نامید که به واسطه آن میتوان مطالب و صفحات را چاپ کرد ، اما باید توجه داشت که کارتریج ها با توجه به نوع و ساختار پرینتر به 2 گروه لیزری و جوهر افشان تقسیم میشوند که در کارتریج های جوهر افشان سیستم درون کارتریج بسیار پیچیده و با استفاده از یک برد الترونیکی تولید میشود که میتواند جوهر را از درون کارتریج به صورت ذره های بسیار ریز روی کاغذ پرتاب کرده و در نقطه ریز رنگ را دقیقا در جای خود قرار دهد تا از ترکیب آنها مطالب و تصاویر با دقت و کیفیت بالا مشاهده شوند ولی در کارتریج های لیزری از چند قطعه به نام های درام - بلید - مگنت - فوم رول استفاده شده است ترکیب استفاده از این تجهیرات به همراه سیستم لیزر در درون پرینتر میتواند موجب خلق نقشها و رنگ ها روی کاغذ شود.

پیشنهاد میشود برای اطلاع از ساختار و روند کارکرد کارتریج hp به مقاله زیر با عنوان مراجعه کنید

 

فروش کارتریج hp

 

خدمات کاتریج

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...