تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

شارژ کارتریج رنگی 201a برای پرینتر hp m252

شارژ کارتریج رنگی 201A برای پرینتر hp M252

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

شارژ کارتریج رنگی 201A برای پرینتر hp M252

پیش از شارژ کارتریج رنگی 201A لازم است تا چند نکته مهم را مد نظر داشته باشید :


  • ◄ اگر اولین بار است که قصد دارید تا نسبت به شارژ کارتریج اورجینال خود اقدام کنید لازم است بدانید که قیمت کارتریج اورجینال hp که در اختیار دارید رقم قابل توجهی است بنابراین حتما کارتریج تان را به مراکز معتبر و دارای تخصص کافی در این خصوص بسپارید
  • ◄ در شارژ کارتریج رنگی 201A حتما از پودر درجه یک و با کیفیت بالا استفاده کنید این امر موجب می شود تا علاوه بر چاپ تصاویر شفاف و دقیق‌تر میزان آسیب به پرینتر را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.
  • ◄ پودر ریزی و یا کثیف کردن پرینتر پس از شارژ کارتریج رنگی 201A به دلیل عدم دقت و یا نداشتن تخصص کافی در شارژ کارتریج رخ می دهد بنابراین حتماً از افراد متخصص و یا مراکز معتبر در این خصوص کمک بخواهید.
  • ◄ کارتریج اورجینال hp 201A دارای ارزش مالی بالایی است بنابراین هرگونه بی دقتی  در روند شارژ کارتریج hp میتواند موجب شکستگی در بدنه کارتریج شده و موجب میشود تا شاهد پودر ریزی و کثیف کردن پرینتر باشید.
  • ◄ در نگاه اول شارژ کارتریج عملی بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر می رسد و شاید بسیاری از کاربران با مشاهده چند فیلم ر می‌کنند که می‌توانند از عهده شارژ کارتریج رنگی 201A برآیند اما پس از چاپ چند صفحه با کثیف شدن صفحات پرینت شده و یا مشاهده لکه هایی از پودر شارژ در روی کاغذ مواجه خواهند شد.

 

شارژ کارتریج رنگی 201a برای پرینتر hp m252

  • ◄ برای شارژ کارتریج رنگی 201A نیاز به ابزار و تجهیزات تخصصی بوده و هرگز برای این کار با انبردست و پیچ گوشتی به سراغ کارتریج نروید زیرا ابزار و تجهیزات تخصصی برای این کار تولید و بکار گرفته میشود.
  • ◄ شارژ کارتریج رنگی 201A باید در محلی ایمن و در مقابل دستگاه وکیوم یا مکنده هوا صورت پذیرد توجه داشته باشید مجاورت با پودر شارژ و تنفس آن در هوای اتاق میتواند به سلامت افراد آسیب زده و پیشنهاد میشود هرگز برای شارژ کارتریج رنگی 201A درخواست شارژ در محل را نداشته باشید.

شارژ کارتریج hp 201A

 

تلفن نمایندگی hp

شارژ کارتریج در محل مشتری یک عمل غیر استاندارد و واقعاً خطرآفرین است چراکه ذرات ریز تونر یا پودر قرار گرفته در کارتریج hp بسیار سبک بوده و می تواند به سادگی توسط وزش باد و یا گردش هوای ملایم در هوا معلق گردد این ذرات ریز چنانچه در محل کار و یا تنفس شما باشند قطعاً خطرات سلامتی و آلرژی های تنفسی را ایجاد خواهند کرد

نکته دیگر در خصوص شارژ کارتریج در محل مشتری این است که بسیاری از افراد متاسفانه از پودر شارژ بدون کیفیت و ارزان قیمت استفاده می کنند تا هزینه شارژ کارتریج برای آنها به طرز چشمگیری کاهش یابد توجه داشته باشید که ارزان بودن همیشه  بدون دلیل نبوده و به خاطر عدم رعایت استانداردها یلازم به واسطه شارژ کارتریج در محل سلامت خود و اطرافیان تان را به خطر نیاندازید

 

 

آیا پودر پرینتر های لیزری سرطان زاست ؟

 

 

بازیافت کارتریج

 

تلفن نمایندگی hp

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...