تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

شارژ کارتریج رنگی 201a برای پرینتر hp m277

شارژ کارتریج رنگی 201A برای پرینتر hp M277

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

کارتریج hp 201A یکی از نمونه های رایج و حرفه ایی بوده که متاسفانه بسیاری از افرادی که ادعای شارژ کارتریج hp را دارند بدلیل عدم آگاهی و تخصص کافی این کارتریج را در هنگام روند شارژ دچار مشکل کرده و یا برای انجام عملیات شارژ بدنه آن را مشکنند که این امر میتواند موجب بروز مشکلات بعدی برای کاربر و بعضا آسیب های اساسی برای پرینتر شود.

شارژ کارتریج رنگی 201A برای پرینتر hp M277

پیش از شارژ کارتریج رنگی 201A لازم است تا چند نکته مهم را مد نظر داشته باشید :


  • ◄ اگر اولین بار است که قصد دارید تا نسبت به شارژ کارتریج اورجینال hp اقدام کنید لازم است بدانید که قیمت کارتریج اورجینال hp که هم اگنون دراختیار دارید مبلغ قابل توجهی است بنابراین حتما کارتریج خود را به مراکز معتبر و دارای تخصص کافی در این خصوص بسپارید.
  • ◄ در شارژ کارتریج رنگی 201A حتما از پودر درجه یک و با کیفیت بالا استفاده کنید این امر موجب می شود تا علاوه بر چاپ تصاویر شفاف و دقیق‌تر میزان آسیب به پرینتر و کارتریج را تا حد قابل توجهی کاهش داهید.
  • ◄ پودر ریزی و یا کثیف کردن پرینتر پس از شارژ کارتریج رنگی 201A به دلیل عدم دقت و یا نداشتن تخصص کافی در شارژ کارتریج رخ می دهد بنابراین اگر پس از شارژ کارتریج دچار این مشکل شده اید بهتر است با دقت بیشتری در انتخاب مراکز شارژ قدم بردارید.

شارژ کارتریج در محل مشتری

  • ◄  هرگونه بی دقتی  در روند شارژ کارتریج hp میتواند موجب شکستگی در بدنه کارتریج شده و موجب میشود تا شاهد پودر ریزی و کثیف کردن پرینتر شوید.
  • ◄ در نگاه اول شارژ کارتریج عملی بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر می رسد و شاید بسیاری از کاربران با مشاهده چند فیلم فکر می‌کنند که می‌توانند از عهده شارژ کارتریج رنگی 201A برآیند اما پس از چاپ چند صفحه با کثیف شدن صفحات پرینت شده و یا مشاهده لکه هایی از پودر شارژ در روی کاغذ مواجه خواهند شد.
  • ◄ برای شارژ کارتریج رنگی 201A نیاز به ابزار و تجهیزات تخصصی بوده و هرگز برای این کار با انبردست و پیچ گوشتی به سراغ کارتریج نروید.
  • ◄ شارژ کارتریج رنگی 201A باید در محلی ایمن و در مقابل دستگاه وکیوم یا مکنده هوا صورت پذیرد توجه داشته باشید مجاورت با پودر شارژ و تنفس آن در هوای اتاق میتواند به سلامت افراد آسیب زده و پیشنهاد میشود هرگز برای شارژ کارتریج رنگی 201A درخواست کارشاناس و یا شارژ در محل را نداشته باشید.

 

شارژ کارتریج hp 201A

تلفن نمایندگی hp

شارژ کارتریج در محل مشتری یک عمل غیر استاندارد و واقعاً خطرآفرین است چراکه ذرات ریز تونر یا پودر قرار گرفته در کارتریج hp بسیار سبک بوده و می تواند به سادگی توسط وزش باد و یا گردش هوای ملایم در هوا معلق گردند ، این ذرات ریز چنانچه در محل کار و یا در مجاورت شما مورد تنفس قرار گیرند قطعاً خطرات سلامتی و آلرژی های تنفسی را ایجاد خواهند کرد.

نکته مهم در خصوص روند شارژ کارتریج در محل مشتری این است که بسیاری از افراد متاسفانه از پودر شارژ بدون کیفیت و ارزان قیمت استفاده می کنند تا هزینه شارژ کارتریج برای آنها به طرز چشمگیری کاهش یابد توجه داشته باشید که ارزان بودن همیشه بدون دلیل نبوده و به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم به واسطه شارژ کارتریج سلامت خود و اطرافیان تان را به خطر نیاندازید

 

 

آیا پودر پرینتر های لیزری سرطان زاست ؟

 

 

باریافت کارتریج

 

تلفن نمایندگی hp

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...