تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

تعمیر پرینتر

پرینترها مانند دستگاه های الکترونیکی دیگر، در صورت استفاده زیاد به مرور دچار مشکل می شوند. حال اگر فردی به درستی از پرینتر استفاده نکند و در صورت نیاز آن را سرویس نکند، احتمال اینکه پرینتر نیاز به تعمیر پیدا کند، افزایش پیدا خواهد کرد. تعمیر پرینتر باید توسط افراد با تجربه و کاربلد انجام شود تا اولا هزینه کمتری برای تعمیر کردن پرینتر پرداخت کنید، دوما اینکه دیگر نیازی به تعمیر مجدد پرینتر نداشته باشید.

تعمیر پرینتر

تعمیر پرینترهای اچ پی، کانن، اپسون، سامسونگ، پرینتر چند کاره و ... باید توسط افراد با تجربه و شرکت هایی که در این زمینه تخصص دارند، انجام شود. به همین خاطر، توصیه می کنیم که قبل از سپردن پرینتر خود دست یک فرد، حتما در رابطه با سابقه آن فرد تحقیق کنید تا پرینتر شما دچار مشکلات بیشتری نشود!

تعمیر پرینتر hp در محل

تعمیر پرینتر در محل یکی از وظائف و خدمات ارائه شده توسط اچ پی ساپورت است که به واسطه آن کادر فنی متخصص به محل مشتری اعدام شده تا نسبت به رفع مشکل در پرینتر  و یا اسکنر در اسرع وقت اقدام کند.

 

تعمیر پرینتر hp در محل

 

در نظر داشته باشید شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق تماس با  مرکز  اچ پی ساپورت درخواست خود را نسبت به اعزام کارشناس فنی و یا استفاده از خدمات پشتیبانی مطرح نموده تا کادر فنی این مجموعه در سریعترین زمان ممکن به محل اعزام گردند. همچنین امکان ثبت درخواست اعزام کارشناس فنی و پشتیبانی خدمات پرینتر در وبسایت hpsupport.ir به واسطه فرم های در نظر گرفته شده وجود دارد تا شما کاربران گرامی بتوانید برای تعمیر پرینتر در محل از این طریق و بدون واسطه اقدام نمایید.

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود از طریق وب سایت اچ پی ساپورت در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما در خصوص تعمیر پرینتر بهره‌مند گردید.

کارشناس تعمیر پرینتر

ویدیو مراحل تعمیر پرینتر hp

 

در این ویدیو میبینیم که وقتی پرینتر دچار مشکل نخواندن کاغذ می شود و به عبارتی نمی تواند کاغذ را بردارد، چطور می توان آن را تعمیر کرد.

 

چه زمانی پرینتر نیاز به تعمیر دارد؟

 

شاید برای شما این سوال مطرح شود که چه زمانی نیاز است که پرینتر خود را تعمیر کنیم؟ به هر حال هر وسیله الکترونیکی نیاز به سرویس به موقع و گاهی تعمیر دارد. شما نباید انتظار داشته باشید که با خرید بهترین پرینتر دنیا، هیچ گاه نیاز به تعمیر آن نداشته باشید!

اما پرینترها مانند هر دستگاه دیگری ممکن است زمانی دچار خرابی شوند و شما بتوانید با تشخیص به موقع، با هزینه بسیار کمتری آن ها را تعمیر کنید. اگر از ما سوال می کنیم که چه زمانی پرینتر خود را تعمیر کنیم؟ باید به شما بگوییم که هر موقع دیدید که پرینتر شما عملکرد قبل را ندارد، باید به فکر تعمیر آن بیفتید.

البته در صورتی که پرینتر دچار مشکلات خاصی شود و شما نیز مشکلات زیر را در پرینتر خود مشاهده کنید، باید حتما و سریعا پرینتر خود را تعمیر نمایید.

  • در صورتی که پرینتر مدام برگه های شما را جمع و مچاله می کند و این موضوع باعث گیر کردن کاغذ در کارتریج می شود.
  • در صورتی که پرینتر به صورت کم رنگ برگه های شما را چاپ می کند، باید حتما آن را برای سرویس و یا شارژ کارتریج به نمایندگی ها و شرکت های معتبر ببرید.
  • در صورتی که پرینتر روشن نمی شود و یا به صورت ناگهانی خاموش می شود، حتما سریعا آن را برای تعمیر نزد یک فرد متخصص ببرید.
  • در صورتی که پرینتر برگه ای چاپ نمی کند و یا برگه های چاپ شده به صورت واضح نیستند، به احتمال زیاد پرینتر دچار خرابی شده است.

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

تعمیر پرینترهای hp

 

پرینتر اچ پی از جمله پرینترهای معروفی در جهان هستند که تنوع بسیار بالایی نیز دارند. در حال حاضر، یکی از بهترین پرینترهای موجود در بازار کشور ایران، پرینترهایی هستند که در برند اچ پی به تولید رسیده اند. با توجه به اینکه بسیاری از پرینترهای خریداری شده توسط مردم، پرینترهای اچ پی می باشند، بدیهی است که میزان تقاضای مردم برای تعمیر پرینتر HP نیز زیاد باشد.

پرینترهای اچ پی به صورت یک کاره و سه کاره به تولید می رسند و برخی از آن ها کاربردهای متنوع دیگری نیز دارند. با توجه به تکنولوژی های متنوعی که برای ساخت و طراحی این نوع پرینترها وجود دارند، باید حتما کار تعمیر پرینتر اچ پی را به افراد با تجربه در این زمینه سپرد.

تعمیر پرینتر اچ پی باید بر اساس نوع پرینتر و کارکرد و نوع خرابی آن انجام شود. در صورتی که پرینتر نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، باید بهترین قطعه برای پرینتر خریداری شود و بر روی پرینتر نصب گردد. بنابراین، تمامی مراحل تعمیر پرینتر HP باید توسط یک فرد متخصص و با تجربه انجام شود؛ در غیر این صورت نباید انتظار داشته باشید که پرینتر مانند گذشته برای شما کار کند!

تلفن نمایندگی hp

تعمیر پرینترهای جوهر افشان hp

 

به طور کلی، هر یک از برندهای تولید کننده پرینتر، اقدام به تولید دو نوع پرینتر می کنند. پرینترهای جوهر افشان و پرینترهای لیزری، دو نوع از پرینترهای موجود در بازار هستند. برند HP به عنوان یک تولید کننده انواع پرینترها، هم اقدام به تولید پرینترهای لیزری کرده است و هم پرینترهای جوهر افشان! در ادامه به چالش های تعمیر همه انواع پرینترهای اچ پی می پردازیم.

نحوه تعمیر کردن پرینترهای جوهر افشان HP و چالش های آن

 

پرینترهای جوهر افشان نسبت به پرینترهای لیزری، قدیمی تر هستند. به همین خاطر، بسیاری از مردم علاقه مند به خرید این نوع پرینتر نمی باشند. البته پرینترهای جوهر افشان به دلیل قدرت و کیفیت چاپی که دارند، هنوز هم مورد طرفدار برخی از کسب و کارها می باشند. پرینترهای جوهرافشان hp بیشتر برای چاپ بنرهای با کیفیت و به صورت رنگی مورد استفاده قرار می گیرند.

تعمیر پرینتر جوهر افشان hp باید با تخصص بیشتری صورت گیرد. ابتدا فرد تعمیرکار نیاز پرینتر جوهر افشان را شناسایی می کند و سپس در صورت نیاز به تعویض قطعات، قطعات مورد نیاز برای تعمیر پرینتر را خریداری می کند. مراحل جایگذاری قطعات پرینتر جوهر افشان اچ پی باید توسط یک فرد متخصص انجام شود.

اما چرا می گوییم که تمامی این مراحل باید توسط یک فرد متخصص انجام شوند؟ دلیل این موضوع این است که پرینترهای جوهر افشان حساسیت بسیار بالایی دارند و یک خطای کوچک در تعمیر آن ها، باعث ایجاد خرابی های بزرگ تر در آن ها می گردد. 

 

نحوه تعمیر کردن پرینتر

نحوه تعمیر کردن پرینترهای لیزری HP

 

دسته دوم از پرینترهای موجود در بازار، پرینترهای لیزری hp می باشند. تعمیر پرینتر لیزری hp باید با تخصص زیادی انجام گیرد. زیرا به هر حال این پرینترها گران قیمت هستند و تعویض هر یک از قطعات آن ها، هزینه بر می باشد.

در بسیاری از موارد، پرینتر لیزری با شارژ کارتریج، به راحتی به حالت اولیه خودش باز می گردد و می تواند مانند روز اول کار کند.

تعمیر پرینتر لیزری

 

تعمیر پرینترهای سامسونگ

 

پرینترهای سامسونگ از جمله پرینترهای گران قیمتی هستند که به هر حال ممکن است دچار خرابی شوند. با توجه به حساس بودن این پرینترها، لازم است که حتما مراحل تعمیر پرینترهای سامسونگ توسط افراد با تجربه و با تخصص انجام شود.

تعمیر انواع پرینترهای سامسونگ باید طبق مراحل خاصی انجام شود. ابتدا لازم است که مشکل پرینتر شناسایی شود و سپس، با توجه به نوع مشکل، مراحل تعمیر پرینتر انجام می شود. در صورتی که پرینتر نیاز به قطعات جدید داشته باشد، لازم است که با کیفیت ترین قطعات برای پرینتر خریداری شود و بر روی پرینتر نصب گردد. تعویض مین برد پرینتر سامسونگ، شارژ کارتریج و یا در صورت نیاز تعویض کارتریج، سرویس دوره ای پرینتر و ... همگی جزء خدمات تعمیر پرینترهای سامسونگ محسوب می شوند.

 

تلفن نمایندگی hp

تعمیر پرینترهای اپسون

 

پرینترهای اپسون از جمله پرینترهای موجود در بازار هستند که معمولا به صورت لیزری به فروش می روند. بسته به اینکه نوع پرینتر لیزری اپسون چه باشد و افراد چقدر از آن کار بکشند، نوع خرابی پرینترهای اپسون نیز متفاوت است. معمولا، خرابی پرینترهای اپسون با تغییر در کیفیت چاپ مشخص می شود.

به هر حال، در صورتی که پرینترهای اپسون تغییر در کیفیت چاپ داشته باشند، لازم است که حتما افراد به مراکز معتبر برای تعمیر پرینتر اپسون مراجعه کنند. در بسیاری از موارد، پرینترهای اپسون فقط با شارژ کارتریج، کیفیت چاپ قبلی را پیدا می کنند. اما لازم است که تمامی مراحل تعمیر پرینترهای اپسون با کمک یک فرد متخصص انجام شود تا خرابی های بعدی و زیان بارتری به وجود نیایند.

تعمیر پرینترهای کانن

 

برند کانن به عنوان یک برند تولید کننده انواع پرینترها، توانسته جای خود را در میان بازار وسایل الکترونیکی حفظ کند. هر چقدر هم که کیفیت پرینتر کانن بالا باشد، باز هم در اثر مصرف زیاد، احتمال اینکه پرینتر نیاز به تعمیر پیدا کند، زیاد است.

تعمیر پرینترهای کانن باید توسط یک فرد متخصص انجام شود. در صورتی که پرینتر دچار خرابی باشد و کیفیت چاپ قبلی را نداشته باشد، حتما باید برای سرویس و یا شارژ کارتریج پرینتر کانن اقدام کرد. اکثر خرابی های پرینترهای کانن، به راحتی و در عرض چند ساعت رفع می شوند.

تعمیر پرینترهای canon

 

پرینترهای canon که در بازار وجود دارند، اکثرا لیزری هستند و برای کاربردهای خانگی و یا اداری مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به نوع پرینتر، ممکن است خرابی به وجود آمده در پرینتر نیز متفاوت باشد. بنابراین، لازم است که با تخصص بسیار زیاد، ابتدا مشکل پرینتر شناسایی شود و سپس مراحل تعمیر پرینتر انجام شود.

تعمیر پرینترهای canon بر اساس نوع خرابی پرینتر انجام می شود. بیشترین مشکلی که در پرینترهای canon دیده می شود این است که پرینترها نمی توانند برگه چاپ کنند. در برخی از موارد نیز کیفیت چاپ دچار مشکل می شود و یا پرینتر، ارور شارژ کارتریج می دهد. در حال حاضر، می توان برای تعمیر هد پرینتر، تعمیر درام پرینتر، تعمیر فیوزینگ پرینتر و ... به ارائه دهندگان خدمات تعمیر پرینترهای canon مراجعه کرد.

تعمیر پرینتر canon

تعمیر پرینترهای جوهر افشان

 

همانطور که خودتان می دانید، پرینترهای موجود در بازار یا جوهر افشان هستند یا لیزری. البته برخی از پرینترهای جدید به صورت حرارتی نیز می باشند که نحوه تعمیر آن ها با نحوه تعمیر پرینترهای لیزری و جوهر افشان متفاوت است.

تعمیر پرینترهای جوهر افشان باید با تخصص زیادی انجام شود. زیرا پرینترهای جوهر افشان حساس تر از پرینترهای لیزری می باشند و لازم است که افراد تخصص کافی برای تعمیر آن ها داشته باشند. با توجه به قدیمی بودن پرینترهای جوهر افشان، تقاضای تعمیر این نوع پرینترها بیشتر به شرکت های تعمیر کننده پرینتر داده می شود. با توجه به بالا رفتن قیمت خرید همه انواع پرینتر، توصیه می شود که افراد حتما برای تعمیر پرینتر جوهر افشان به مراکز معتبر مراجعه کنند تا مجددا پرینتر دچار خرابی نشود.

تعمیرات پرینترهای پاناسونیک

 

تعمیر پرینترهای پاناسونیک مانند تعمیر انواع پرینترهای موجود در بازار، باید با تخصص زیادی انجام شود. قیمت تعمیر پرینتر پاناسونیک، بسته به نوع خرابی پرینتر و قطعاتی که نیاز دارد، متفاوت است. به طور کلی، تمامی مراحل مربوط به تعمیر پرینترهای پاناسونیک باید از طریق عیب یابی اولیه آغاز شود و یک برآورد کلی در مورد هزینه تعمیر پرینتر داشت.

اولین گام برای تعمیر پرینتر پاناسونیک این است که فرد دارنده پرینتر، به محض مشاهده هر گونه علامتی که نشان دهنده خرابی پرینتر می باشد، پرینتر را برای تعمیر به نزد افراد متخصص ببرد. در صورتی که پرینتر پاناسونیک خیلی سریع تعمیر نشود و یا سرویس مناسبی برای آن انجام نشود، این احتمال وجود دارد که خرابی های بعدی به دنبال هم به وجود بیایند و هزینه نهایی تعمیر بسیار بالا برود.

تعمیر پرینتر پاناسونیک

قیمت تعمیر کردن پرینتر؛ برای تعمیر کردن پرینتر خود چقدر هزینه پرداخت می کنم؟

 

پرینترها از جمله وسایل الکترونیکی محسوب می شوند که دارای تنوع بسیار بالایی هستند. هزینه تعمیر پرینتر در برندهای مختلف، به طور دقیق مشخص نیست. در واقع، قیمت تعمیر کردن پرینتر بستگی به نوع خرابی پرینتر دارد. در صورتی که پرینتر دچار خرابی زیادی نشده باشد، حتی می توان با یک هزینه بسیار محدود آن را تعمیر کرد.

گاهی نیز خرابی پرینتر مربوط به تنظیمات نرم افزاری پرینتر است که به راحتی و در عرض چند دقیقه می توان این مشکل را برطرف کرد.

اما در صورتی که پرینتر دچار خرابی زیادی شده باشد و یا پرینتر نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، بدیهی است که قیمت و هزینه تعمیر پرینتر بالا می رود. اما به هیچ وجه نمی توان قبل از بررسی کامل پرینتر به صورت تخصصی، قیمت و هزینه تعمیر انواع پرینترها را برای فرد تعیین کرد؛ چون اصلا مشخص نیست که پرینتر دچار چه مشکلی شده است و با چند روز یا چند ساعت زمان، می توان این مشکل را برطرف کرد. 

قیمت تعمیر پرینتر

 

 

سوالات متداول

1. پرینتر من به صورت نصفه برگ چاپ می کند، دلیل این موضوع چیست؟

نصفه چاپ شدن یک برگه توسط پرینتر اچ پی و یا هر نوع پرینتر دیگری، یک مشکل رایج است. مشکلات مختلفی می توانند وجود داشته باشند که باعث نصفه چاپ شدن برگه شوند. خرابی درام، خرابی مگنت و ... از جمله این مشکلات هستند که باید توسط یک فرد متخصص بررسی شوند.

2. هزینه تعمیر پرینتر چگونه تعیین می شود؟

هزینه تعمیر پرینتر بر اساس مدت زمان نیاز به تعویض، نوع قطعات و کلیت خرابی پرینتر تعیین می شود.

3. آیا در هنگام شارژ کارتریج نیاز است که درام نیز تعویض شود؟

بسیاری از متخصصان فنی و تعمیرکاران پرینتر توصیه می کنند که حتما در هنگام شارژ کارتریج، درام پرینتر تعویض شود. به هر حال برای حفظ کیفیت چاپ، بهتر است که این کار انجام شود. اما بهتر است باز هم برای تعویض درام، با افراد متخصص مشورت کنید.

4. دلیل گیر کردن مدام برگه در پرینتر چیست؟

یکی از مشکلات شایع در میان پرینترها این است که مدام برگه ها در پرینتر گیر می کنند. در صورت بروز این مشکل، حتما پرینتر را نزد یک فرد متخصص ببرید تا دلیل بروز این اتفاق بررسی شود.

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...