تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

جایگزینی پرینتر در طرح پشتیبانی hp

طرح تعویض پرینتر های قدیمی 

اعزام کارشناس فنی

 

مرکز فروش و خدمات اچ پی ساپورت به عنوان یکی از مجهز ترین و کارآزموده ترین مراکز ارائه دهنده خدمات در حوزه محصولات hp افتخار دارد در راستای حفظ حقوق شما کاربران پرینترهای hp، اقدام به اجرای طرح جایگزینی پرینتر در حوزه خدمات نماید.

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

با استفاده از طرح جایگزینی پرینتر در طرح تعویض پرینتر دیگر نگران عقب افتادن کارها و یا ایجاد اختلال در فرایند کاری شرکت خود نباشید، چرا که اگر پرینتر ارسالی شما برای انجام خدمات، سرویس و تعمیرات در مرکز خدمات اچ پی به هر دلیل ممکن بیشتر از زمان معمول (48 ساعت) نیاز به نگهدار در مرکز را داشته و فرایند رفع ایراد به طول انجامیده و در مرکز خدمات بمانده، یا در برآورد اولیه مدت زمان لازم برای انجام تعمیرات بیشتر از 48 ساعت ارزیابی گردد، یک پرینتر به صورت امانت و به عنوان جایگزین به شما تخصیص داده میشود.

تلفن نمایندگی hp

 

البته باید توجه داشت که به دلیل حجم بالای درخواست ها و تنوع فراوان در انواع مدلهای پرینتر HP، الزاما پرینتر تخصیص داده شده مشابه پرینتر ارسالی برای واحد خدمات و پشتیبانی محصولات hp نبوده و صرفا جهت رفع مشکلات کاری در مدت زمان نبود دستگاه و عدم آسیب به روند کارکرد معمول ویژه مشترکین محترم محصولات HP در نظر گرفته شده و متناظر با پرینتر ارسالی ارزیابی میگردد.

طرح جایگزینی پرینتر در مرکز خدمات اچپی ساپورت با هدف ایجاد فضایی منعطف تر و راحت تر برای مشترکین محصولا hp برنامه ریزی شده و به مرحله اجرا رسیده است، تا در این بین از آسیب رسیدن به کسب و کارهای کوچک و بزرگ به دلایل مختلف از جمله ایجاد خرابی ناگهانی در پرینتر یا انجام خدمات دوره ای و غیره جلوگیری و موجبات همکاری هرچه بهتر را فراهم آورد.

چنانچه برای بهره مندی از طرح جایگزینی پرینتر در خدمات اچپی ساپورت، سوالی برای شما مطرح شده  یا نکاتی وجود دارد که در این مقاله به آن اشاره نشده است، میتوانید از طریق چت آنلاین با کارشناسان ما مطرح نموده و یا با شماره 88521040 تماس حاصل نمایید.
 

 

تعمیر پرینتر hp

 

مرکز تلفن hp به صورت تمام وقت و با کادری مجرب و با تجربه ، پاسخگوی تماس های شما عزیزان بوده و همچنین می توانید به صورت آنلاین و سریع توسط فرمهای قرار گرفته در وب سایت اچ پی درخواست خود را به صورت مکتوب برای اچ پی ساپورت ارسال کرده تا در اسرع وقت پس انجام هماهنگی های لازم بهترین و نزدیکترین سرویس دهی به شما  انجام شود

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما اعتماد به مراکز معتبر  است.

 

 

 

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...