تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

تعویض کارتریج خالی

تعویض کارتریج خالی

 

تعویض کارتریج hp خالی

 

تعویض کارتریج hp خالی یکی دیگر از طرح های مرکز فروش و خدمات اچ پی می باشد که در این طرح مشتریان محصولات hp می‌توانند کارتریج های خالی خود را به مراکز معرفی شده تحویل داده و همزمان یک کارتریج hp شارژ شده و داراری ضمانت، متناسب با مدلی که تحویل می‌دهند را دریافت کنند.

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

 

طرح تعویض کارتریج خالی با توجه به درخواست بالای مشتریان برای شارژ کارتریج های خود راه اندازی شده است. در این طرح مشتریان محصولات اچ پی نگرانی در خصوص اینکه کارتریج ارسالی آنها برای شارژ به درستی شارژ شده باشد یا اینکه قطعات و ملزومات کارتریج خالی اچ پی سالم هستند را نداشته و تنها با پرداخت مبلغ ناچیز کارتریج شارژ شده مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

 

تمامی کارتریج های hp شارژ شده توسط مرکز فروش و خدمات اچ پی با بهترین کیفیت شارژ گردیده و دارای گارانتی تعویض می باشند،  که به منظور شناسایی این کارتریج ها علاوه بر نکات امنیتی برچسبی مربوط به مرکز فروش و خدمات اچ پی بر روی آنها الصاق گردیده است.

طرح تعویض کارتریج

چنانچه به هر دلیل کارتریج hp تحویل گرفته شده (کارتریج شارژی) دچار مشکل شد، با همراه داشتن یک برگ از نمونه پرینت می توانید به  یکی از مراکز فروش و خدمات اچ پی مراجعه کرده و کارتریج خود را تعویض نمایید.

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...