تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

تعویض کارتریج خالی

تعویض کارتریج خالی

 

 

تعویض کارتریج hp خالی

 

تعویض کارتریج hp خالی یکی دیگر از طرح های مرکز فروش و خدمات اچ پی می باشد که در این طرح مشتریان محصولات hp می‌توانند کارتریج های خالی خود را به مراکز معرفی شده تحویل داده و همزمان یک کارتریج hp شارژ شده و داراری ضمانت، متناسب با مدلی که تحویل می‌دهند را دریافت کنند.

 

طرح تعویض کارتریج خالی با توجه به درخواست بالای مشتریان برای شارژ کارتریج های خود راه اندازی شده است. در این طرح مشتریان محصولات اچ پی نگرانی در خصوص اینکه کارتریج ارسالی آنها برای شارژ به درستی شارژ شده باشد یا اینکه قطعات و ملزومات کارتریج خالی اچ پی سالم هستند را نداشته و تنها با پرداخت مبلغ ناچیز کارتریج شارژ شده مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

 

تمامی کارتریج های hp شارژ شده توسط مرکز فروش و خدمات اچ پی با بهترین کیفیت شارژ گردیده و دارای گارانتی تعویض می باشند،  که به منظور شناسایی این کارتریج ها علاوه بر نکات امنیتی برچسبی مربوط به مرکز فروش و خدمات اچ پی بر روی آنها الصاق گردیده است.

تعویض کارتریج خالی

چنانچه به هر دلیل کارتریج hp تحویل گرفته شده (کارتریج شارژی) دچار مشکل شد، با همراه داشتن یک برگ از نمونه پرینت می توانید به  یکی از مراکز فروش و خدمات اچ پی مراجعه کرده و کارتریج خود را تعویض نمایید.

 

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...