تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

کارتریج لیزری hp

کارتریج لیزری hp

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

کارتریج لیزری یا تونر یکی از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده ی پرینترهای لیزری می‌باشد و کارتریج لیزری اچ پی نیز از این قاعده مستثنا نیست. کارتریج لیزری وظیفه نگهداری پودر و چاپ تصاویر روی کاغذ را بر عهده دارد.

 

کارتریج لیزری hp

 

به پودر مشکی و یا رنگی قرار گرفته در کارتریج لیزری اصطلاحاً تونر می گویند که به دلیل داشتن پتانسیل الکتریکی میتوانند در اثر تابش لیزر بر روی درام در روی کارتریج فعال شده و  چسبیده و بر روی کاغذ منتقل شود تا تصاویر و نوشته ها را چاپ کند.

کارتریج لیزری دارای انواع و نمونه های متفاوتی که با توجه به مدل های مختلف پرینتر تهیه و تولید شده است به طور مثال می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد.

 

طرح تعویض کارتریج

 

رایج‌ترین نمونه کارتریج اچ پی که همه تقریباً با آن آشنا هستند و کم و بیش از آن استفاده کرده‌اند کارتریج لیزری hp 05a میباشد : در این نمونه از کارتریج مخزن قرارگیری تونر به همراه درام به هم متصل بوده و اصطلاحاً آن را کارتریج ۰۵ می نامند این کارتریج در پرینتر های ۲۰۳۵ و ۲۰۵۵ قابل استفاده است.

 

کارتریج لیزری hp 05a

 

کارتریج لیزری hp ۲۶a که با عنوان کارتریج سری Jetintellijence مطرح گردیده است : استفاده این کارتریج در پرینتر های hp مدل M402 و M426 می باشد که در این نمونه از کارتریج با توجه به اینکه درام و مخزن نگهداری پودر در کنار یکدیگر قرار دارند اما استفاده از تونر نانو یا Jetintellijence باعث گردیده تا بتوان این سری از حساسیت ها را از نمونه‌های عمومی جدا کرده و از کارتریج لیزری hp ۲۶a با اطمینان بیشتر و آرامش ذهنی بالاتری در خصوص اورجینال بودن این محصولات استفاده کرد.

 

کارتریج لیزری hp 26a

 

کارتریج لیزری hp 17a یکی از نمونه کارتریج های لیزری اچ پی است که فقط مخزن نگهداری تونر بوده و درام درین کارتریج به صورت مجزا با عنوان یونیت درام و کد 19A به کار برده می شود بر این نمونه از کارتریج لیزری hp نیز از تونر نانو یا Jetintellijence استفاده گردیده که مشابه مثال بالا امکان تقلب و استفاده از کالای بدون کیفیت را تا حد بسیاری کاهش داده است.

 

 

کارتریج لیزری hp 17a

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...