تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

خدمات hp در محل

خدمات  در محل

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

در زمان بروز مشکل برای پرینتر و ماشین های اداری، کاربران به صورت ناخواسته  برای رفع مشکل به هر مرکز و یا مجموعه‌ای تماس گرفته و با کمترین اطلاعات و شناخت نسبت به آن گروه دستگاه پرینتر خود را در اختیار آنها قرار می دهند غافل از اینکه بسیاری از این مراکز فاقد صلاحیت بوده و حتی آدرس و دفترکار مشخص و دقیقی ندارد.

 

خدمات hp در محل

 

از آنجا که بسیاری از مشتریان تمایل دارند تا به دلایل امنیتی و یا صرفه جویی در زمان تعمیر پرینتر و خدمات در محل صورت پذیرد لذا مرکز اچ پی ساپورت با در اختیارداشتن تیم فنی و کارآزموده پس از تماس تلفنی از سمت کاربران و ثبت درخواست اعزام کارشناس فنی به محل، در سریعترین زمان ممکن مشکلات مربوط به پرینتر را با حضور در محل مشتری و ارائه خدمات در محل به شایسته ترین شکل ممکن ارائه می دارد.

 

مرکز تلفن اچ پی ساپورت به صورت تمام وقت و با کادری مجرب و با تجربه ، پاسخگوی تماس های شما عزیزان بوده و همچنین می توانید به صورت آنلاین و سریع توسط فرمهای قرار گرفته در وب سایت اچ پی ساپورت درخواست خود را به صورت مکتوب برای ما ارسال کرده تا در اسرع وقت نسبت به اعزام و رفع مشکل هماهنگی های لازم با شما  انجام شود

 

تعمیر پرینتر hp

 

متخصصین و کارشناسان ما در مرکز اچ پی ساپورت با توجه به وظیفه و تعهدات خود این اصل را سرلوحه کارهای خویش میدانند که حق همواره با مشتری بوده و برای جلب رضایت و کسب اعتماد خریداران  محترم نیاز به ارائه بهترین خدمات می‌باشد. لذا شما مشتریان عزیز میتوانید هرگونه سوال و مشکلی را به راحتی با ما در میان گذاشته و پیگیری و رسیدگی به آنرا به ما بسپارید.

پرسنل ما در مرکز اچ پی ساپورت دلسوزانه برای رفع مشکلات شما قدم برداشته و میتوانید همواره حضور گرم و پررنگ ما را در کنار خویش را احساس کنید.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...