تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

نمایندگی اچ پی

 

 شرکت hp توسط دو فارغ التحصیل در دانشگاه استنفورد پایه گذاری شد و هم اکنون بزرگترین مجموعه در تولید کامپیوتر و انواع ماشین های اداری شناخته می شود این شرکت در بیش از  ۱۶۰ کشور نمایندگی فعال داشته و در حال حاضر نماد خود را در دره سیلیکون به سرتاسر دنیا شناسانده است 

با توچه به این مطلب که برند HP یک برند آمریکایی میباشد لازم است تا این مطلب را بیان کنیم که در حال حاضر هیچ نماینده رسمی برای این شرکت در ایران وجود نداشته و تمامی شرکت های ارائه کننده محصولات این شرکت در ایران به هیچ وجه از جانب این شرکت به رسمیت شناخته نمیشوند.


مرکز اچ پی ساپورت به عنوان یکی از مراکز معتبر در فروش و تعمیر محصولات اچ پی در ایران فعالیت خود را در این زمینه  ارائه داشته است


 متخصصین و کارشناسان ما در مرکز اچ پی ساپورت وظیفه و تعهد خود می‌دانند تا همواره در راستای جلب رضایت مشتریان و کسب اعتماد خریداران گام برداشه و در این مسیر  همواره حق را  با مشتری می دانند . امکان استفاده از خدمات مشاوره رایگان پیش از خرید محصولات و یا مشاوره فنی در جهت رفع مشکلات و سوالات پیش آمده در خصوص انواع محصولات یکی از مزایای استفاده از مجموعه اچ پی ساپورت می باشد.

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...