تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

خدمات پشتیبانی hp

خدمات پشتیبانی hp

شرکت hp با راه اندازی مرکز خدمات پشتیبانی hp هدف خود را ارائه بهترین خدمات و راهکارها قرار داده تا بتواند رضایت مشتریان را  به خود جلب نماید.  در طرح خدمات پشتیبانی hp شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق تماس با مرکز اچ پی ساپورت و ثبت درخواست خدمات پشتیبانی از طریق دو روش زیر خدمات لازم را دریافت نمایید.

 

خدمات پشتیبانی hp

 

 

تلفن نمایندگی hp

 روش اول: درخواست اعزام کارشناس فنی

 

 با ثبت درخواست اعزام کارشناس فنی مطابق اطلاعات اولیه داده شده به کارشناسان ما یک نفر نیروی متخصص طبق هماهنگی در محل حاضر شده تا نسبت به رفع مشکل و یا ایراده به وجود آمده اقدام نمایید البته باید عنوان داشت که این سرویس برای رفع مشکلاتی پیشنهاد می گردد که امکانات لازم در محل دستگاه وجود داشته باشد زیرا بسیار اتفاق افتاده که کاربر با ثبت درخواست اعزام کارشناس فنی از نیروی کارشناس انتظار دارد تا با کمترین امکانات مشکل بزرگی را که برای دستگاه و یا سیستم به وجود آمده مرتفع نماید و در نتیجه به دلیل رفت و آمدهای مکرر تا مرکز اچ پی و طولانی تر شدن زمان خدمات این موضوع باعث نارضایتی مشتری از بایت کیفیت سرویس دهی و ارائه خدمات گردیده است.

 

اعزام کارشناس فنی

 

روش دوم:  ارسال دستگاه به مرکز خدمات hp

 در روش نیز شما مشتریان گرامی میتوانید طی تماس تلفنی با کارشناسان  فنی در مرکز ما پس از ارائه اطلاعات اولیه درخصوص دستگاه نسبت  به ثبت درخواست ارائه خدمات پشتیبانی hp اقدام نمایید که پس از آن پرسنل ما در بخش نقل و انتقالات به محل شما اعزام شده تا نسبت به ارجاع دستگاه به مرکز hp اقدام نمایند.  همچنین شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق سایت hp نسبت به ثبت درخواست اعزام کارشناس فنی و  تعمیر پرینتر در محل یا درخواست خدمات پشتیبانی hp به واسطه پر کردن فرم مربوطه اقدام کنید.

 لازم به ذکر است کارشناسان ما در نمایندگی hp همواره برآنند تا بتوانند بهترین خدمات را با پایین ترین قیمت به شما عزیزان ارائه نماید و با توجه به به اعتماد شما خود را مسئول می دانیم تا همواره بهترین کارشناسان و پرسنل فنی را به کار بگیریم تا بتوانیم همواره خدمات عالی و شایسته ای را منظور دارند.

 

 

تکمیل فرم اعزام کارشناس فنی

 

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد مرکز فروش hp قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی hp با عنوان اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مرکز فروش و خدمات hp در فروشگاه hp بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشد).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...