تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

تعمیر پرینتر در محل

 تعمیر پرینتر در محل

اعزام کارشناس فنی

 تعمیر پرینتر در محل یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط مرکز فروش و خدمات hp است که به واسطه آن با اعزام کارشناسان فنی به آدرس کاربر و رفع مشکل پرینتر hp و یا اسکنر hp  با توجه به اظهارات مشتری در خصوص دستگاه مربوطه و یا شارژ کارتریج hp صورت می‌پذیرد.

تعمیر پرینتر hp در محل

کارشناسان اعزام شده در سرویس تعمیر پرینتر در محل مشتری موظف هستند تا خرابی و ایراد بوجود آمده را به سرعت و در محل شما برطرف نموده و مطابق هماهنگی ها انجام شده با شرکت hp نسبت به اعلام هزینه و صدور فاکتور اقدام نمایند و چنانچه مشکل نیاز به بررسی بیشتری داشته باشد البته با توجه به اینکه برای پرینتر ها مشکلات متفاوتی ایجاد می‌شود لذا ممکن است به دلایل فنی لازم باشد تا دستگاه به مرکز hp منتقل شده تا نسبت به بررسی و رفع مشکل اقدام گردد از این رو لازم است تا پیش از هر اقدامی این موضوع با مشتری و مرکز فروش و خدمات hp در میان گذاشته شده تا پس از موافقت طرفین نسبت به انتقال دستگاه اقدام گردد. لازم به ذکر است فوریت رفع مشکل در دستگاه های اعزام شده به مرکز بسیار بالا تلقی شده و تعمیر آنها در مرتبه دستگاه های اورژانسی قرار خواهد گرفت.

 

کارشناس تعمیر پرینتر

 


در نظر داشته باشید شما مشتریان عزیز میتوانید درخواست اعزام کارشناس فنی را با پرسنل ما ‌در اچ پی ساپورت در میان گذاشته تا با ثبت این درخواست نزدیکترین نیروی متخصص در محل حاضر شده و مشکل ایجاد شده برای محصولات اچ پی را برطرف نماید همچنین می توانید از طریق سایت hp با تکمیل فرم اعزام کارشناس فنی نسبت به درخواست تعمیر پرینتر در محل اقدام نمایید. 


تعمیر پرینتر در محل صرف نظر از حساسیت و وزن بالای برخی از پرینترهای hp که حمل و نقل و جابجایی آن را پر هزینه میسازد به دلیل شفاف سازی و عدم امکان هرگونه تقلب در روند کار مورد توجه بسیاری از کاربران و مشتریان عزیز قرار گرفته و از این رو  ما بر آن داشت تا با ارائه این خدمان گامی در جلب اعتماد شما عزیزان در راستای اراه بهترین خدمات hp برداریم.

 

تعمیر پرینتر در محل

 

یکی دیگر از ویژگی‌های اعزام کارشناس فنی در محل،  امکان بررسی ، بازبینی و سرویس اولیه برای سایر دستگاههای موجود در محل می باشد که با کمترین هزینه به انجام خواهد رسید تا از آن پس محصولات بازدید شده پلمپ و تحت پوشش خدمات این مجموعه قرار گیرد تا نسبت به کاهش هزینه خدمات و تعمیرات بعدی در دستگاه های بازدید شده اقدام شود.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما اعتماد به مراکز معتبر یا نمایندگی hp است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...