تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

اعزام کارشناس فنی

اعزام کارشناس فنی

 

اعزام کارشناس فنی

یکی از خدمات بسیار منحصربه فرد و ویژه در مرکز فروش و خدمات hp اعزام کارشناس فنی مطابق نیاز و سفارش مشتریان گرامی بوده که در کمترین زمان ممکن به انجام می رسد. در این روش شما عزیزان میتوانید با انتخاب نوع دستگاه و شرح مختصری از مشکل ایجاد شده درخواست خود را ثبت تا در اسرع وقت نسبت به اعزام کارشناس فنی اقدام گردد، اوپراتورهای ما زمان لازم برای حضور کارشناس را به شما اعلام و طبق هماهنگی های انجام شده کارشناس فنی در مرکز شما حضور پیدا خواهد کرد.

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

کارشناسان موظف هستند تا خرابی و ایراد بوجود آمده را به سرعت و در محل شما برطرف نموده و مطابق هماهنگی ها انجام شده با شرکت hp نسبت به اعلام هزینه و صدور فاکتور اقدام نمایند و چنانچه مشکل نیاز به بررسی بیشتری داشته باشد و یا امکانات کافی برای رفع خرابی در محل متقاضی موجود نباشد لازم است ، پس از هماهنگی با مشتری جهت ارجاع دستگاه به مرکز hp اقدام شده تا به بهترین شکل ممکن دستگاه رفع عیب شود .

 

اعزام کارشناس فنی

 

سرویس اعزام کارشناس فنی یکی از اهداف اچ پی ساپورت در خصوص رضایت مشتریان و رفع خرابی های به وجود آمده در محصولات hp بوده که با کمترین زمان و هزینه برای شما مشتران عزیز راه اندازه شده است.

 

 

تکمیل فرم اعزام کارشناس فنی

 

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...