تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

قوانین زنجیره تامین

در گذشته بدلایل مختلف از جمله عدم گسترش و تکامل دانش کسب و کار ، همچنین نداشتن امکانات فعلی دنیای مجازی ، به‌ناچار گردش اطلاعات ، محصولات و تبادلات مالی در کسب و کارها بصورت خطی طراحی می گردید، یعنی اطلاعات از تامین کننده به تولید کننده و از فروشنده به مشتری جریان می‌یافت و موجبات کندی کار و بالا رفتن هزینه ها را فراهم می آورد .

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

حال آنکه  در رویکردهای نوین و تعریف گردش اطلاعات بصورت شبکه‌ای برای زنجیره تامین کنندگان این تعاملات و روابط بین تامین کنندگان ، فروشنده ها و مشتریان آسان تر شده  و در سایه این ترقی و دانش ، امکان مدیریت هزینها و زمان بسیار موثرتر گردیده است .

ما در مرکز اچ پی ساپورت می کوشیم ، تا گردش اطلاعات مدیریت شده و با استفاده از فن آوریهای نوین ، شبکه زنجیره تامین را بگونه ای اجرایی نماییم که ، زمان ارائه محصولات را در بازار کاهش دهد ، موجودی انبارها را به حداقل برساند و هزینه های توزیع و پخش را به بهترین شکل ممکن مدیریت نموده و کاهش دهد .

 طبعاً تحقق این مهم نیاز به زمان داشته و به همکاری تامین کنندگان محترم وابستگی مستقیم دارد بنابراین انتظار آن میرود تا مقررات و ضوابط مشروحه زیر از سوی همه افراد ذیربط رعایت گردد. 

1- تامین‌کننده به اصالت و صحت تمامی اطلاعات و اسناد ارائه شده  اقرار می‌نماید ، و هرگونه مسئولیت ناشی از اطلاعات نادرست از جمله در مورد مشخصات شخصی و حرفه‌ای، مشخصات كالا، مجوزهای قانونی و اعتبار آنها را در مقابل اچ پی ساپورت ، خریداران محصول و اشخاص ثالث را می‌پذیرد.

2- تامین کننده موظف است هرگونه تغییری که در مورد مشخصات اعلامی خود با کالای عرضه شده و اعتبار مجوزهای مربوطه را در اسرع وقت به وبسات فروشگاهی اچ پی ساپورت اعلام نمايد.

3- تامین کننده متعهد است تا هرگز از اطلاعات خریداران و مشتریان و یا سایر تامین کنندگان برای ارسال پیام های تبلیغی‏‌، به هیچ عنوان استفاده ننماید .

4- تامین کننده ملزم به رعایت حریم خصوصی مشتریان  و سایر تامین کنندگان می‌باشد.

5- تامین کننده هر گونه خسارات ناشی از عیب محصول را می‌پذیرد. مرکز اچ پی ساپورت در این خصوص هیچ مسئولیتی نداشته و تامین کننده متعهد به باز پرداخت هرگونه خسارت احتمالی به مشتریان و سایر اشخاص ذیریط ‏ مي باشد.

6- چنانچه مبادله کالا و فروش به مشتری در بستر مبادله الکترونیکی انجام  گردد‏ ، تامین کننده موظف است حق انصراف را برای خریداران در نظر بگیرد به نحوی که در اجرای قانون تجارت الکترونیکی ، مصرف كنندگان تنها هزينه‌های تحميلي از بابت ارسال و یا بازپس فرستادن كالا می باشد ، بر این اساس، به محض انصراف مشتری از خرید و به شرط اینکه محصول کاملا سالم و بصورت اولیه باشد ، تأمين كننده متعهد است‌ بدون مطالبه هيچ‌گونه وجهي و یا جریمه ای عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت (با کسر هزینه های عودت کالا) به مصرف كننده مسترد ‌نمايد.  

7- تامین کننده موافقت می‌ نماید که فروشگاه اچ پی ساپورت بتواند برای مراجع قانونی ، مشتریان و یا اشخاص حقیقی و حقوقی ، امکان دسترسی به اطلاعات تامین کننده را  باستثنای مواردی که تامین کننده صریحاَ به عنوان حریم خصوصی یا محرمانه بر اساس ضوابط مرکز ذکر نموده باشد‏، را فراهم نماید.

8- تامین کنندگان متعهد می‌شوند کلیه مقررات قانونی از جمله مقررات جاری مملکتی ، صنفی ، بهداشتی و امنیتی را رعایت نموده و مسئولیت هرگونه نقض مقررات مزبور را می‌پذیرند.

9- تامین‌کننده لازم  است در مواردی که نحوه عرضه، تحویل، تسلیم، تعیین قیمت و سایر شرایط مربوط به کالای خاصی متفاوت از شرایط عمومی مربوط به سایر کالا‌ها است، شرایط خاص مزبور را به هنگام معرفی کالا به مرکز اچ پی ساپورت اعلام نماید‎؛ در غیر این صورت از منظر خریدار و فروشگاه اچ پی ساپورت، کالای مزبور نیز مشمول شرایط عمومی مربوط به سایر کالاها می‌باشد.

10- تامین کنندگان موافقت می نمایند در صورت بروز مشکل و اختلاف، قبل از پیگیری ها قانونی مراتب ابتدا به صورت گفت و گو، مکاتبه و انتخاب میانجی مرضی الاطرفین حل اختلاف موضوعات را بررسی و رفع نمایند.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...