تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

شرکت hp

معرفی شرکت hp

هیولت و پاکارد برای اولین بار در دره سیلیکون با یک گاراژ کوچک و بوسیله سرمایه 538 دلار همکاری خود را آغاز کردند، آنها اولین قدمهای کاری خود را در راستای طراحی و تولید تجهیزات ابزار دقیق برداشتند و آهسته به سوی تولید چاپگرها و پرینترهای hp و همچنین کامپورترهای شخضی پیش رفتند.

 

فروشگاه اچ پی ساپورت از سال 1939 در صنعت الکترونیک ابداعات بسیاری را ارائه داشته که میتوان به ژنراتور‌های نوسان‌ساز، انواع دستگاه چاپکر سوزنی و لیزری ، کامپوترها و سایر لوازم جانبی اشاره کرد. همچنین دانستن این نکته خالی از لطف نیست که بسیاری از شرکتهای بزرگ و صاحب نام که امروزه در دنیای کامپیوتر و الکترونیک شناخته شده هستند حتی برای دوره ایی کوتاه در شرکت hp فعالیت داشته اند که میتوان برای مثال به آقای استیو وزنیاک که بعدها با همکاری استیوجابز شرکت Apple را راه‌اندازی کرد نام برد.

 

فروشگاه  ما با هدف ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات به مشتریان و کاربران گرامی و با رعایت اهداف  مجموعه خدمات خود را به صورت گسترده در سطح کشور ایران عزیزمان ارائه کرده و با افتخار در خدمت شما عزیزان میباشد

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...