تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

بیانیه حفظ حریم خصوصی اچ پی ساپورت

جمع آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

اطلاعات شخصی شما در هنگام سفارش، خرید، ثبت نام، اشتراک و یا استفاده از هر یک از محصولات یا خدمات این مجموعه، و یا هریک از شرکت های وابسته و شرکت های مجری تبلیغات در فضای اینترنت ، توسط کارشناسان و سیستم های امن بکار پرفته شده شده اچ پی ساپورت ، جمع آوری و پردازش می‌شود. 
این اطلاعات علاوه بر موارد فوق معمولا شامل آی پی کامپیوتر شما و یا آدرس آی پی دستگاه های دیجیتالی، نسخه مرورگر و سیستم عامل استفاده شده، نام دامنه اینترنتی، و چنانچه شما از طریق یک لینک دیگر از وب سایت وارد وبسایت www.hpsupport.ir شدید، و نیز URL صفحه ارتباط و تعداد بازدید‌ها، می باشد.

 

کاربرد اطلاعات جمع آوری شده:

      • پیگیری و تکمیل سفارش شما
      • مدیریت تنظیمات ثبت نام شما
      • ارسال پیش فاکتور و فاکتور  و مطالب تبلیغات تجاری با استفاده از ابزاری مانند پست الکترونیک ، تلگرام و...
      • شخصی‌سازی محتوای وب و تبلیغات بر اساس ویژگی‌های شخصی یا سلیقه شما
      • تا حد امکان، حصول اطمینان از این که وب سایت و برنامه های کاربردی، سازگار با مرورگرها و سیستم عاملهای مورد استفاده بازدید کنندگان ما هستند
      • انجام تحقیقات درباره رضایتمندی مشتریان و اعضاء و تحقیقات تجاری

      • جلوگیری حرکارت خرابکارانه روبات ها و شخصیت های مجازی و غیر واقعی در سایت اچ پی ساپورت


     و در صورت کسب اجازه از طرف شما، موارد زیر نیز از طرف ما امکان پذیر می باشد:


      • اطلاع ‌رسانی به شما در مورد سایر محصولات و خدمات توسط اشخاص ثالث و یا سایر همکاران ما 
      • دعوت از شما برای شرکت در تحقیقات بازار و نظر سنجی‌ها
      • بدیهی است چنانچه صلاح بدانید و در هنکام تکمیل اطلاعات تا حدودی درخواستها و سلیقه‌های خصوصی خود را همزمان با فرم سفارش، ثبت‌نام و یا اشتراک به ما اعلام نمایید طبعا می تواند ما را در ارائه خدمات بهتر به شما یاری نماید .
      • این اطلاعات موجب کمک به هرچه بهتر خدمت رسانی پرسنل ما جهت موارد زیر خواهد شد: 
               • فهم بهتر ما از نیاز کاربران
               • ایجاد پروفایل های بازاریابی
                • حمایت از توسعه استراتژیک

 

کوکی ها

کوکی یک فایل کوچک است که بر روی هارد دیسک شما قرار می‌گیرد که در هنگام مراجعه شما به وب سایت www.hpsupport.ir فعال می شوند. اغلب کوکی‌ها برای مقاصد زیر مورد استفاده قرار میگیرند : 

      • شناسایی مراجعه مجدد کاربران، ثبت نام و مشترکین
      • رفع نیاز کاربران برای ورود مجدد مشخصات ورودی آنان
      • قادر ساختن مشتریان به بازدید راحت در سراسر سایت ها ، پابلیشرها، شرکتهای وابسته و برنامه‌های کاربردی
      • ردیابی استفاده شما از ایمیل و خبرنامه برای جستجوی بهتر عکس و ایمیل، خبرنامه ما و برنام‌های کاربردی مطابق با نیازهای شما.
      • ایجاد مجموعه مشخصات ناشناس افراد بر اساس الگوهای در زمان دیدن سایت از طریق ایمیل و برنامه‌های کاربردی، وب سایت که ما را قادر می‌سازد تا تبلیغات و مطالب در دسترس شما را بیشتر در جهت ارتقا منافع شما مورد استفاده قرار دهیم.
      • شما می توانید کوکی ها را از هارد دیسک خود در هر زمانی حذف کنید. به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده باید در زمان مراجعه مجدد دوباره وارد شود.
      • شما حتی قادر خواهید بود تا از ایمیل ها، خبرنامه ها و برنامه های کاربردی ما، در صورت عدم فعال بودن کوکی ها استفاده ببرید.
     

 

ایمیل

مجموعه اچ پی ساپورت با استفاده از کارشناسان و افراد دارای تجربه اقدام به ارسال ایمیل در قالب خبرنامه به شما خواهند نمود تا از این طریق بتوانید اطلاعات محصولات، خدمات و پیشنهادات را بطور کامل و دقیق دریافت نمایید.
برای تبلیغات موجود در ایمیل‌های ارسالی از طرف مرکز اچ پی ساپورت، هیچ گونه اطلاعات شخصی از مشتریان، فاش نخواهد شد و کلیه اطلاعات دریافتی از مشتریان و کاربران با عنوان اطلاعات فوق سری در این مجموعه نگهداری میشوند.

 

پیوند به بیرون

عکس‌های ایمیلی و خبرنامه‌های ما ممکن است، هر چند وقت یک بار، شامل لینک به سایت‌های بیرونی باشد. طبعا اچ پی ساپورت مسئول سیاست حفظ حریم خصوصی و یا محتوای سایت‌های که وابستع به این مجموعه نیست را بر عهده نداشته و توصیه می‌کنیم که ، سیاست مربوط به حفظ حریم خصوصی از سایت‌های مذکور را رعایت کنید.

 

سیاست امنیتی

 همکاران ما تمام توان خود برای حفاظت از حریم خصوصی افراد و حصول اطمینان از عدم سوء‌استفاده از اطلاعات شخصی شما را بکار می برند تا اطلاعات شما به طور تصادفی حذف و یا مورد استفاده های نا صحیح قرار نگرفته و صرفا از آنها برای ارائه خدمات هر چه بهتر به شما، مورد بهره برداری قرار دهند.

 

تغییر در این بیانیه

به تناسب نیاز و هر چند وقت یکبار ، ممکن است تغییراتی در سیاست های حریم خصوصی اعمال نمائیم. این امر ممکن است به دلیل تغییرات اعمال ‌شده در قانون، رویه‌های کاری ما و یا تغییر در نوع خدمات ما باشد. این نوع تغییرات در این بیانیه منعکس خواهند شد و بنابراین توصیه می نماییم شما هر چند وقت یک بار آن را مطالعه فرمایید.

 

لغو عضویت

اگر دیگر نمی‌خواهید از طریق ایمیل از خبار و پیامهای ما باخبر شوید، می توانید پیوند لغو اشتراک را در زیر ایمیل های خود دنبال کنید. لغو اشتراک در هر زمانی توسط شما امکان پذیر خواهد بود. همچنین شما می توانید در هر زمانی با تماس با ما اقدام به لغو اشتراک خود نمایید.

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...