تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی وب سایت و همچنین فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت  به دقت ملاحظه و مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌ سایت و فروشگاه اینترنتی "اچ پی ساپورت" بمنظور استفاده از خدمات و سرویسهای ارائه شده توسط این سایت و فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت وفروشگاه اینترنتی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین وب‏‌ سایت و فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت از سوی کاربر تلقی می گردد.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمامی قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد .

فعالیت  اصلی فروشگاه اینترنتی “اچ پی ساپورت تهیه اطلاعات و مشخصات فنی و دانستنیهای مورد نیاز مشتریان و  انجام تبلیغات لازم  و بازاریابی و واسطه  عرضه ، و فروش محصولات و ماشینهای اداری  و محصولات مشابه و مرتبط می باشد که این محصولات قبلا و یا در آینده توسط واردکنندگان و صاحبان این محصولات تهیه  و در بازار ایران عرضه می گردند  ، بدیهی است تلاش لازم معمول خواهد شد تا علاقه مندان و مشتریان بتوانند در کمال صداقت و آرامش ضمن دسترسی به اطلاعات جدید و مشخصات محصولات و دانش فنی مربوطه انتخابی مناسب داشته و از خدمات  و سرویسهای مربوطه نهایت استفاده را ببرند .

قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه همگی توسط تامین‌ کنندگان آنها و وفق مقررات مربوطه تعیین می‌گردد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “اچ پی ساپورت از منابع زیر تامین می‌شود:

  • اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.
  • اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی، به خصوص سایت رسمی محصولات ارائه دهنده کالا درج شده است
  • از سایر منابع ، بروشور ، مجلات و انواع رسانه های معتبر و مجاز داخلی و خارجی  

 

از اینرو فروشگاه اینترنتی  “اچ پی ساپورت در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی مسئولیت را متوجه  منبع دانسته و بجاست علاقه مندان و مشتریان به این مهم توجه داشته  باشند . ولی در هر حال با هدف آگاه سازی مشتریان محترم و کمک به فراهم نمودن شرایطی مطلوب جهت دستیابی به انتخابی هر چه بهتر از سوی علاقه مندان ومشتریان ، خود را ملزم و متعهد می داند اطلاعات بروز و مفیدی را در کمال صداقت و شفافیت  تهیه و ارائه نماید .

فروشگاه اینترنتی “اچ پی ساپورت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط با آنها به واسطه درج آگهی و یا لینک در سایت و فروشگاه چ پی ساپورت شکل می گیرد، پذیرا نیست.

حفظ حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان  محترم:

مدیران و دست اندر کاران سایت و فروشگاه اینترنتی “چ پی ساپورت خود را در حفظ و صیانت از اطلاعات شخصی وخصوصی بازدیدکنندگان و مشتریان محترم متعهد و ملزم می دانند . در این راستا تلاش لازم معمول می گردد تا با استفاده از فن آوریهای روز دنیا و آموزش لازم به همکاران این مهم به گونه ای شایسته محقق گردد.   بنا براین فروشگاه اینترنتی “چ پی ساپورت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید

شرایط رفع نقص و جایگزینی و برگشت کالا و انصراف :

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن 02188521040 و یا فکس شماره 02188170517 و یا ایمیل: Sales@hpsupport.ir یا “فرم برگشت از فروش به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

یاد آوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .

در صورتی که خریدار محترم بخواهد وجه کالا را به طور ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور کالا و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعا و بناچار بدون نیاز به هماهنگی،  بلافاصله کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و همچنین برگشت کالا نیز عودت داده نخواهد شد.

در صورت پرداخت پیش پرداخت هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 3 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده را با کالای مشابه نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جنبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثارآسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  ( تشخیص این موارد بعهده کارشناس سایت و فروشگاه اینترنتی “اچ پی ساپورت میباشد.

لازم به ذکر است در این شراط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل ) به عهده خریدار محترم میباشد.

قیمت کالا

با توجه به نوسان قیمت ها قبل از هرگونه خرید آنلاین یا واریز وجه جهت خرید کالا با تلفن 02188521040 یا از طریق فرم استعلام قیمت از موجود بودن کالا و قیمت نهایی آن اطمینان حاصل  نمائید. بدیهی است ثبت سفارش ، بدون هماهنگی قبلی به هیچ عنوان حقی را ایجاد ننموده و  منجر به تایید سفارش و ارسال کالا نخواهد شد.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز حوادث و سوانح غیر طبیعی و خارج از اختیار و موارد قوه قهریه ، سایت و فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

از همه مشتریان محترم خواهشمند است  قبل از پرداخت جهت موجود بودن کالا حتما هماهنگی تلفنی را معمول نموده و زمان تقریبی دریافت کالا را هماهنگ نمایند

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...