تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/18
گروه مقاله : اخبار عمومی hp

آموزشگاه سیار hp

آموزشگاه سیار hp بصورت موقت در کشور هند شروع به کار کرده است این کشور به دلیل وجود تعداد بسیار بالای کودکان کم بضائت و محروم در نظر گرفته شده است تا بتوان گامی در راستای کمک به کودکان و انتشار علم صورت پذیرد. با آموزشگاه سیار hp در مناطق مختلف هند انتظار میرود این خودرو در 6400 روستا آموزشهای مربوط به IT را ارائه نماید.

 

 

کشور هند بسیار مستعد و دارای توانایی های فوق‌العاده بالایی است که با ظهور تعدد مهندسان و متخصصین در هند اغلب شرکتها و مؤسسات بزرگ دنیا به فکر راه اندازی مراکز آموزشی در روستاها و شهرهای حاشیه ایی در این کشور افتاده اند.

مطابق شرایطی که تقریبا همه بچه های مقیم در مناطق محروم در مدارس ثبت نام میکنند  ولی فقط  70 درصد از آنها در کلاسها حاضر میشوند، hp را بر آن داشت تا با راه اندازی سیستم آموزش سیار و تیم متخصص اعزامی خود بتواند تا 6 سال آینده به 6400 روستا و شهرک رفته و میلیونها نفر را در موضوع آموزش یاری رساند. بر این اساس آموزشگاه سیار  hp با نام مستعار World on Wheel قرار است تا به هشت ایالت هند سرکشی و کار خود را در راستای آموزش برنامه نویسی برای تمام سنین آغاز کند.

 

 

این یکی از حرکت های خیریه و عام‌المنفعه اچ پی برای کمک به افراد کم بضائت و محروم بوده و امید میرود تا چنانچه این طرح با موفقیت مواجه شده و بخوبی مورد استقبال قرار بگیرید آن را برای آموزش فنون مختلف و در بسیاری از نقاط جهان ارائه نماید

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب جهت اطلاع و کسب اخبار hp بوده که توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...