تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/18
گروه مقاله : اخبار عمومی hp

همکاری hp برای تولید کفش هوشمند

شرکت Fitstation خبر از همکاری hp برای تولید کفش هوشمندبا 2 شرکت بزرگ دنیا در صنعت کفشهای ورزشی را مطرح کرده است.

شرکت بروکس (Brooks) که وظیفه مهم و تعیین کننده ایی را در تولید کفشهای دویدن و پیاده روی بر عهده دارد و محصولات خود را در بیش از 60 کشور دنیا بصورت مستقیم به فروش میرساند در نظر دارد تا با شرکت hp در تولید کفش ورزشی و پیاده روی بخصوصی همکاری داشته باشد. طرح تولید این کفش که برای اولین بار در دنیا مطرح شده است قرار است تا حس جدید و غیر قابل تصوری را از پیاده روی و دویدن برای استفاده کنندگان ایجاد کند.

در طرح همکاری hp برای تولید کفش هوشمند با شرکت بروکس توسط جدیدترین تکنولوزی های روز از پای افرادی که نیاز به کفش های حرفه ایی دارند در هنگام راه رفتن و دویدن بصورت 3بعدی تصویر برداری شده و توسط متخصصین بصورت دقیق آنالیز و تجزیه و تحلیل می گردد تا بتوان بهترین و دقیقترین کفش مناسب آنها را تولید و ارائه نمود.

 

 

همکاری hp برای تولید کفش هوشمند مراحل اولیه خود را به پایان رسانیده و پیش بینی میشود که در ماه های اول سال 2018 بتوان در برخی از مراکز فروش معرفی شده، این کفشها را تهیه کرد.

همچنین همکاری hp با شرکت Steitz Secura که در آلمان فعالیت دارد و وظیفه تولید کفشهای راحتی و سلامتی را برعهده دارد یکی دیگر از خبرهای ارائه شده از طرف FitStation بود زیرا قرار است تا این شرکت با همکاری hp در تولید کفشهای هوشمند تجربه جدیدی از راحتی را به مشتریان عرضه دارند. 

استفاده از اسکنر های 3بعدی به شما کمک میکند تا بتوانید بهترین کفش قابل تهیه برای هر کدام از پای چپ و راست را تهیه کنید زیرا چنانچه فردی دچار معلویت های بخصوص باشد و نتواند از کفشهای نرمال استفاده کند در این طرح برای هر کدام از پاهای او یک عدد کفش کاملا متفاوت با رعایت اصول راحتی و سلامتی تولید میشود که تا پیش از این امکان پذیر نبوده و یا مستلزم هزینه و زمان زیادی بوده است.

hp در نظر دارد تا در این همکاری محصولات مورد نظر را توسط پرینتر 3بعدی جدید و توانمند خود یعنی Jet Fusion 3D تولید و به بازار عرضه کند

 

 

روند این طرح در آینده به این سو خواهد رفت که دیگر برای خرید کفش و سایر ملزومات نیاز به سر زدن به مغازه ها و جستجو جهت پیدا کردن راحت‌ترین و مناسب‌ترین کفش یا لباس نباشید بلکه فقط با در اختیار داشتن یک اسکن 3 بعدی از بدن و پای خود مطابق اصول پزشکی و تخصصی میتوانید کفش مورد نظر و حتی طراحی شده توسط خود را بصورت انحصاری تولید کرده و از کفش و لباسی لذت ببرید که فقط و فقط یک عدد در دنیا از آن وجود دارد و انحصارا در اختیار شماست.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب جهت اطلاع و کسب اخبار hp بوده که توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...