تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/18

پرینتر 3 بعدی hp

پرینتر های 3D یکی از تکنولوژی های نو و با ارزش در دنیای امروز است تجهیزاتی که به ما کمک میکنند تا بسیار سریعتر، آنچه  در ذهن داریم را طراحی ، تولید و ارائه نماییم.

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

اما تا به امروز استفاده از تکنولوژی پرینتر 3 بعدی بدلیل هزینه های بالا و زمان زیاد برای چاپ و تولید مدل 3D در تعداد بالا و حجم انبوه کمتر استفاده میشد. ولی اکنون به دلیل سرمایه گذاری بالای اچ پی (بالغ بر 12 میلیون دلار) این صنعت در حال حاضر بسیار مقرون به صرفه و قابل بهره برداری است.

شرکت اچ پی اعلام کرده است که ار این پس مشکلات اقتصادی استفاده از تکنولوژی های 3 بعدی برطرف شده و با معرفی پرینتر Jet Fusion 3D 4210 جدیدترین راهکارهای پیشرفته را در این صنعت به نمایش گذاشته است.

 

 

آقای رامون پاستور ، مدیر واحد تولید پرینتر 3 بعدی hp سری Jet Fusion در این خصوص افزود که استفاده از مواد مصرفی ارزان در این مدل از پرینتر باعث شده است تا هزینه های تولید محصولات 3 بعدی به طرز قابل توجهی کاهش یافته و این صنعت میتواند در حجم انبوه و تولید با تعداد بالا مقرون به صرفه باشد، همچنین سرعت زیاد در چاپ محصولات 3D توسط پرینتر 3 بعدی hp ،Jet Fusion 3D 4210  این صنعت را گامی بزرگ به جلو رانده است.

شرکت hp با شرکت های بسیاری در این راستا در حال همکاری است تا بتواند این صنعت را هرچه بهتر و کارآمدتر به پیش براند و برای این منظور در زمینه هماهنگی با اکوسیستم و کاهش هزینه ها با بیش از 50 شرکت فعال در این خصوص در حال تحقیق و مطالعه است، همچنین وجود شرکتهای پیشرو در صنعت مواد شیمیایی مثل Dressler Group و Lubrizol باعث تولید موادی با کیفیت ، قدرت و انعطاف پذیری بالاتر شده است و باید به اطلاع رساند که در حال حاضر یکی از مواد تولید شده در حال استفاده در فضای خارج از زمین و سفینه های فضایی است.

ذرات کریستالی بسیار ریز استفاده شده در پرینتر 3بعدی Multi Jet Fusion یک ماده نایلونی جدید بوده که در تولید یکی از پیچیده ترین قطعات استفاده شده در ایستگاه های فضایی کاربرد دارد زیرا باید به نحوی تولید شود تا بتواند در خارج از جو و در شرایط بی وزنی و فشار هوای بسیارکم به فعالیت خود ادامه دهد.

HP همچنان با ایجاد یک شبکه گسترده برای همکارای با بسیاری از سازمانها ، متعهد شده است تا تحول جدید و چشم گیری را در پیشبرد تکنولوژی و کاهش هزینه های تولید پرینترهای 3بعدی ایجاد کند.

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب برای کسب آخرین اخبار hp و اطلاع از پرینتر 3 بعدی hp توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...