تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/9

کوچکترین پرینتر لیزری دنیا

کوچکترین پرینتر لیزری دنیا

شرکت hp کوچکترین پرینتر لیزری دنیا را رونمایی کرد و از آن به عنوان یکی از نیازهای هر مدیر و کاربری یاد کرد که لازم است تا آن را روی میز کار خود داشته باشد، این پرینتر hp با ابعاد کوچک و توانایی هایش همیشه شما را شگفت زده خواهد کرد و قطعا از داشتن این دستگاه جمع و جور روی میز کارتان به خود می‌بالید.

 

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

کوچکترین پرینتر لیزری دنیا با نام hp Laserjet Pro M15w به بازار عرضه شد تا به عنوان یک میکرو پرینتر بتواند تحول بزرگی در ذهن کاربران ایجاد کند و اندازه دستگاه های چاپگر را با دیدن این پرینتر hp در تصورات خود تغییر دهند.

 

کوچکترین پرینتر لیزری دنیا

 

بر اساس تحقیقات انجام شده بیش از 90 درصد از مدیریان آمریکا در دفتر کارشان یک دستگاه پرینتر قرار داده اند که حجم بالایی از فضای کارشان را گرفته است ولی مجبورند تا با مزاحمت آن کنار بیاید همچنین پرینتر ها وقتی بزرگتر می‌شوند هزینه های جانبی بیشتری نیر ایجاد میکنند.

پیش بینی می‌شود تا بیشترین استقبال از پرینتر hp Laserjet Pro M15wدر دفتاتر شخصی و کسب و کارهای کوچک باشد زیرا بیشتر از 57% از تجارت های فعلی را دفاتر کاری کوچک با تعداد پرسنل کمتر از 5 نفر ایجاد میکنند، این افراد به دنبال کاهش هزینه ها و استفاده از محصولات ارزان و با کیفیت هستند.

پرینتر لیزری hp M15w تقریباً 30درصد از کمچکترین پرینتر های قبل موجود در بازار کوکتر است و با استفاده از قابلیت های اتصال به موبایل و امکان استفاده از سرویس hp ePrint ویژگی های شگفت انگیز و پر کاربردی را به مشتریان ارائه می‌نماید.

لازم است تا سرعت چاپ را در این پرینتر مد نظر داشته باشیم چون با 18 صفحه در دقیقه میتوان فایل ها و مدارک مورد نظرتان را پرینت کنید و بدون هیچ محدودیتی مستقیم با موبایل و تبلت با این چاپگر در ارتباط باشید.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این پرینتر کوچک به وب سایت hp مراجعه کرده و یا با مطالعه مشخصات پرینتر لیزری HP LaserJet M15w با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.

کوچکترین پرینتر لیزری دنیا

 

1- کنترل پنل

2- مخزن 100 برک کاغذ های خروجی

3- ارتباط بیسیم

4- ارتباط بیسیم مستقیم

5- ارتباط و چاپ آسان از طریق موبایل و تبلت

6- مخزن 150 برگ کاغذ های ورودی

7- کارتریج اورجینال hp نصب شده در سیستم

8- ابعاد بسیار کوچک : 34.5 * 19 * 16 سانتیمتر

 

پرینتر لیزری HP Laserjet M15w

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر  است.

این مطالب برای کسب اخبار کوچکترین پرینتر لیزری دنیا توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...