تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/3

افزایش امنیت در پرینتر hp

افزایش امنیت در پرینتر hp

شرکت hp با ارائه اپدیت، ویژه نرم افزارهای خود توانست میزان امینیت را در پرینتر hp به حداکثر رسانده و مورد توجه بیشتر مدیران قرار بگیرد.

 

این سیستم با تشخیص کارتریج hp تقلبی و عدم قبول آن توسط پرینتر hp ، از بروز مشکلات سخت افزاری برای پرینتر جلوگیری میکیند. بواسطه این طرح کارتریج اورجینال hp مجهز به تراشه های بخصوصی خواهند بود که توسط هر پرینتر hp شناسایی شده و به شرکت های تولید کننده کارتریج تقلبی این اجازه را نمیدهد تا محصولات بدون کیفیت و کارتریج طرح hp را روانه بازار کرده تا موجب خرابی چاپگر hp شود.

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

در حال حاضر این تراشه بر روی برخی نمونه از مدل های کارتریج hp ویژه پرینتر hp Officejet Pro و hp Officejet Pro X قرار گرفته شده است تا به واسطه این آن از بروز هر گونه آسیب به پرینتر hp جلوگیری کند.

البته شرکت های بسیاری با اعلام کرده اند که در حال تجزیه وتحلیل این تراشه برای تولید نمونه های مشابه آن برای استفاده در کارتریج خود میباشند تا بتوان کارتریج hp طرح اصلی را به عنوان کارتریج اورجینال hp به پرینتر hp معرفی کرده و بدون مشکل کار کند.

همچنین شرکت hp با معرفی سیستم (Managment Print System (MPS اعلام کرد توانسته است تا استاندارهای جدیدی را برای تقویت امنیت اطلاعات در پرینتر hp که به شبکه اینترنت و وایرلس متصل گردیده ایجاد کند.

این طرح شامل برخی خدمات حفظ و اجرای امنیت چاپ میباشد که توسط تکنسین های برنامه نویسی hp تولید شده است تا به واسطه آن آرامش کاربران از به سرقت رفتن اطلاعات شان در فضای شبکه محلی و یا اینترنت به هنگام استفاده از پرینتر hp افزایش پیدا خواهد کرد.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب برای کسب اخبار hp در خصوص افزایش امنیت در پرینتر hp توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...