تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/1/14

پرینترهای hp به زودی مجهر به کنترل صوتی میشوند

پرینترهای hp به زودی مجهر به کنترل صوتی میشوند

همانطور که در نمایشگاه CES امسال شاهد عرضه دیوایس هایی مجهز به کنترل صوتی شامل اسپیکرها، هدفون ها و لوازم خانگی بودیم، اینگونه به نظر می رسد گجت هایی با پشتیبانی از فرامین صوتی به یکی از مهم ترین دستاوردهای سال ۲۰۱۸ تبدیل شده اند. با این حال یکی محصولاتی که پشتیبانی از فرامین صوتی در آن ظاهرا فراموش شده بود پرینترها بودند که ظاهرا شرکت HP قصد دارد این رویه را تغییر دهد. 

 

پرینترهای hp به زودی مجهر به کنترل صوتی میشوند


پرینترهای اچ پی و ادغام با دستیاران دیجیتالی معروف 

کمپانی اچ پی به تازگی اعلام کرده است که پشتیبانی از سرویس های دستیار دیجیتالی شامل آمازون الکسا، گوگل اسیستنت و مایکروسافت کورتانا را به محصولات مختلف خود اضافه خواهد کرد. البته نکته ی فراموش شده اضافه شدن دستیار سیری اپل است، بنابراین مشخص نیست که آیا اچ پی از Siri نیز پشتیبانی در آینده انجام خواهد داد یا از برنامه های خود آن را خارج کرده است. 

هزینه و قیمت شارژ کارتریج

به نقل از Anneliese Olson، مدیر و مدیرجهانی پرینترهای جهانی شرکت hp: 

ادغام صدا در پرینتر خانگی از آن یک اپلیکیشن بسیار سودمند می سازد. برای خانواده های پر مشغله اکوسیستم دستیاران صوتی از حساسیت بالایی برخوردار است و اتصال یک پرینتر به یکی از آن ها، یک فرمت طبیعی از خانه هوشمند تلقی می شود.
حالا پرینترهای اچ پی می توانند دنیای چاپگرها را از آنچه که هست تغییر دهند. ما حدس می زنیم اچ پی این اجازه را به چاپگرهای نه چندان قدیمی خواهد داد تا با یک به روزرسانی بتوانند از این قابلیت بهره مند شوند. آیا دیگر کمپانی های پرینترسازی نیز به این موج جدید خواهند پیوست یا اچ پی در ساخت این دنیای تازه یکه تاز خواهد بود؟ در حال حاضر اطلاعات بیشتری از پرینترهای اچ پی مجهز به دستیاران هوشمند در دست نیست و باید برای آشنایی بیشتر با آن ها منتظر بمانیم. 
 

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب برای کسب آخرین اخبار hp و اطلاع از جدیدترین اخبار تکنولوژی hp توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...