تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/5/11

بررسی و رفع خطای شماره ۱۲ در پرینتر hp

بررسی و رفع خطای شماره ۱۲ در پرینتر hp

Error code 12 in hp printer

 

بررسی و رفع خطای شماره ۱۲ در پرینتر hp

 

خطای شماره ۱۲ در پرینتر hp زمانی اتفاق می افتد که درب بالایی و یا جلوی پرینتر hp باز باشد. این خطا به منزله آن است که تا زمانی که درب پرینتر بسته نشود پرینتر اچ پی قادر به ادامه کار نخواهد بود. به همین منظور برای مرتفع کردن این خطا می بایست از بسته شدن درب پرینتر اچ پی به صورت کامل اطمینان حاصل کند.


 

در هنگام مواجهه با  Error 12 در پرینتر hp ممکن است به ظاهر درب پرینتر بسته باشد، اما به دلایل فنی پرینتر قادر به تشخیص بسته بودند درب نبود و همچنان ارور شماره ۱۲ بر روی صفحه نمایش پرینتر hp باقی می ماند.

 

بررسی-و-رفع-خطای-شماره-۱۲-در-پرینتر-hp

 

برای رفع خطای شماره ۱۲ در پرینترهای hp در صورتی که با بسته شدن درب پرینتر hp همچنان این خطا وجود دارد با باز کردن درب پرینتر و بررسی ضامن تعبیه شده بر روی درب پرینتر اچ پی از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

 

◄ در صورتی که ضامن درب چاپگر اچ پی به هر دلیلی دچار مشکل شده است، برای ادامه کار با این پرینتر می توانید به مرکز ساپورت به عنوان تنها مرکز رسمی فروش و خدمات محصولات اچ پی در ایران مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 88521040-021  تماس حاصل نمایید.

 

تلفن نمایندگی hp

 

◄ حال چنانچه هیچ یک از مشکلات بالا  در پرینتر اچ پی وجود ندارد، پرینتر شما چاره مشکل نسبتا جدی شده  که جهت شناسایی و رفع آن نیازمند بررسی بیشتر و تخصصی تری می باشد. به همین منظور لازم است تا پرینتر توسط کارشناسان متخصص و کار آزموده مورد بررسی قرار گیرد.

 

نکته مهم:  با توجه به اینکه پرینتر به عنوان یک دستگاه الکترونیکی و مکانیکی از فرآیند بسیار پیچیده و کاملاً دقیق برای چاپ استفاده می کنند از تحویل آن به افراد غیرمتخصص و بدون تجربه جدا خودداری کنید. زیرا این اقدام می‌تواند خساراتی به مراتب جدی‌تر و پرهزینه تر برای شما به وجود آورد.

 

 

خدمات سرویس پرینتر hp میتواند به 2 روش صورت پذیرد :

اعزام کارشناس فنی و تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات پشتیبانی در مجموعه اچ پی ساپورت

تعمیر پرینتر hp

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود از طریق وبسایت اچ پی ساپورت در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما بهرهمند گردید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب برای بررسی و رفع خطای شماره ۱۲ در پرینتر hpnsufficient memory توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...