تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/7

چه موقع لازم است کارتریج hp را عوض کنیم

چه موقع لازم است کارتریج hp را عوض کنیم
پرینتر hp پیش از آنکه جوهر و یا کارتریج آن به پایان برسد در خصوص کم شدن میزان شارژ باقی مانده هشدار می‌دهند چنانچه استفاده شما از پرینتر زیاد نباشد قطعاً بعد از هشدار می‌توانی تا هفته ها از کارتریج استفاده کنید ولی در این زمان لازم است تا نسبت به تهیه یک کارتریج جدید اقدام نمایید پیشنهاد میکنیم همچنان از کارتریج hp موجود تا زمانی که شارژ آن تمام شود و یا صفحات چاپ شده کمرنگ و ناخوانا باشد استفاده کنید.


این ترفند ساده برای پرینترهای لیزری میتواند به شما کمک کند تا پس از دریافت اخطار کم بودن میزان شارژ کارتریج hp همه پودر باقیمانده در کارتریج را به بهترین نحو ممکن استفاده کنید

برای این کار فقط کافیست تا کارتریج را از پرینتر خارج کرده و آن را تکان دهید این عمل باعث می شود تا حجم تونر باقیمانده در کارتریج در تمام سطح آن بطور یکنواخت توزیع شود و حداقل بتوان چند صفحه اضافه تر و یا حتی با کیفیت بهتر پرینت گرفت

اما در خصوص پرینترهای جوهر افشان قضیه تا حدودی متفاوت است زیرا پرینتر hp که از سیستم جوهر برای چاپ استفاده می کنند به طور قطع یک پرینتر رنگیست که از کارتریج های مشکی و رنگی به صورت مجزا برخوردار است این نکته شاید به کار شما بیاید، هنگامی که قرار است چند صفحه متن ساده را پرینت بگیرید و پرینتر خطای خالی بودن جوهر را اعلام می کند و امکان چاپ رو نخواهید داشت در این لحظه می توانید در تنظیمات پرینتر نوع چاپ را فقط سیاه و سفید انتخاب کنید تا بدین منظور پرینتر اچ پی از میزان جوهر باقیمانده در کارتریج های رنگی صرف نظر کند و بتوان متن را به راحتی و فقط با رنگ مشکی چاپ کرد

توجه داشته باشید که این راهکار ساده صرفا برای ایجاد فرصت اضافه ایست تا برای تهیه کردن کارتریج جدید اقدام کنید و نمیتوان همیشه این نکته ها را تکرار کرد.

خواهش میکنیم این مورد را همیشه مد نظر داشته باشید که به جای تعویض کارتریج  به سراغ شارژ آن نروید زیرا با این کار علاوه بر بروز مشکلات سلامتی قطعاً پرینتر hp را دچار مشکلات جدی و پرهزینه خواهید کرد.

مقالاتزیر برای کسب اطلاعات بهتر ویژه شما کاربران عزیز تهیه و تولید شده اند که میتوانید آنها را صرفا جهت اطلاع مطالعه کنید
کارتریج جوهر افشان شارژ شده است ولی پرینت نمی گیرد
مشکل استفاده از کارتریج hp شارژ شده
چرا شارژ کارتریج اورجینال موجب کمرنگ چاپ شدن صفحات شده است
آیا پودر پرینتر های لیزری سرطان زاست
چهار روش ساده برای تشخیص کارتریج اورجینال hp

 

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطلب برای کمک به شما در خصوص اطلاع ازاینکه چه موقع لازم است کارتریج hp را عوض کنیم توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...