تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/4/19

رفع خطای اسکنر یا Scanner Error 22 در پرینتر hp

رفع خطای اسکنر (Scanner Error 22) در پرینتر hp

 

پشتیبانی پرینتر hp

 

خطای اسکنر 22 اغلب اوقات برای پرینترهای چند کاره اچ پی و در هنگام استفاده از اسکنر توسط کامپیوتر رخ میدهد خطای اسکنر 22 (Scanner Error 22) بیشتر گویای آن است که وزن بالایی بر روی اسکنر قرار گرفته و می‌تواند به سیستم فشار وارد کند به طور مثال هنگامی که قصد دارید تا از یک کتاب سنگین وزن صفحاتی را اسکن کنید دستگاه به صورت اتوماتیک خطر برخورد هد اسکنر با شیشه فشرده شده را پیش بینی کرده و خطای اسکنر ۲۲(Scanner Error 22)  را روی صفحه نمایش میدهد چنانچه پس از برداشتن وزن از روی دستگاه همچنان با مشکل خطای مشاهده شده برخورد کرده اید لازم است مراحل زیر را به دقت اجرا نمایید

 

رفع خطای اسکنر (Scanner Error 22) در پرینتر hp


 

1- پرینتر اچ پی را اگر خاموش است روشن کنید

2-  منتظر بمانید تا پرینتر به صورت کامل آماده استفاده شود

3- در حالتی که به پرینتر روشن است کابل برق را از پشت پرینتر جدا کنید

4- سوی دیگر کابل را از پریز برق جدا کنید

5- حداقل ۶۰ ثانیه دستگاه را به حالت خود گذاشته و منتظر بمانید

6- ترجیحا استفاده از سیم سیار و یا تقسیم کننده های برق را کنار گذاشته و کابل را مستقیما به پریز برق روی دیوار متصل کنید

7- جهت دیگر کابل را به پشت پرینتر وصل کنید

8- منتظر بمانید تا پرینتر به صورت کامل آماده استفاده شود

9- چنانچه مجدداً با خطای اسکنر 22 (Scanner Error 22) مواجه شدید لازم است پرینتر اچ پی را برای انجام سرویس و رفع مشکل پیش آمده به مرکز خدمات اچ پی ارسال کنید

 

 

 

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...