تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/3/19

رفع خطای Error State در پرینتر hp

رفع خطای Error State در پرینتر hp

 

رفع خطای Error State در پرینتر hp

 

برای رفع خطای Error State در پرینتر hp لازم است تا درایورهای مربوط به پرینتر خود را به طور کامل حذف کرده و مجددا آنها را نصب کنیم در زیر روش کامل و دقیق حذف درایورهای پرینتر hp ذکر شده است با انجام مراحل زیر به صورت دقیق میتوانید با رفع خطای Error State در پرینتر hp دوباره از پیرینتر خود استفاده کنید

 

رفع خطای Error State در پرینتر hp

  • در قسمت Programs and Features روی اسم درایور مربوط به پرینتر خود کلیک کرده و آن را حذف کنید
  • در کنترل پنل به قیمت Devices and Printers رفته و پرینتر مورد نظر را حذف نمایید
  • در منوی RUN که با کلید های ترکیبی Windows Key + R اجرا میشود
  • متن مقابل را تایپ کنید و آن را اجرا کنید printui.exe /s
  • در صفحه باز شده به تب Drivers  رفته و روی نام درایور پرینتر کلیک کرده و آن را Remove کنید
  • با فشردن دکمه Apply  و سپس OK مراحل فوق را تایید کنید
  • کامپیوتر خود را یک بار Restat کنید و اجازه دهید تا سیستم عامل بصورت کامل بالا بیاید
  • دوباره درایور مربوط به پرینتر را با تمام جزئیات و قابلیت های آن روی سیستم نصب کنید
  • حال شما با رفع خطای Error State در پرینتر hp مشکل نرم افزاری دستگاه را حل کرده ایید

 

اگر در رفع خطای Error State در پرینتر hp دچار اختلال شدید و یا نتوانستید موارد فوق را به درستی پیش ببرید از کارشناسان ما در مرکز فروش و خدمات hp بهره ببرید و یا با درخواست اعزام کارشناس فنی در سایت hp از خدمات ارزنده ما در نمایندگی hp بهره مند گردید.

 

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد مرکز فروش hp قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی hp با عنوان اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مرکز فروش و خدمات hp در فروشگاه hp بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشد).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...