تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/3/16

خطای Carriage Jam چست؟

خطای Carriage Jam چست؟

 

خطای Carriage Jam چست؟

 

خطای Carriage Jam ویژه پرینتر های جوهر افشان و پلاتر ها بوده و به معنای وجود مشکل در سیستم کریج یا تمیز کننده هد پرینتر است

رفع خطای Carriage Jam به هیچ عنوان نرم افزاری نبوده و نیاز به باز کردن پرینتر و تعمیر فیزیکی و سخت افزاری آن است ولی به طور کل می‌توان گفت که به احتمال زیاد شکستگی چرخ دنده ها ، گیر کردن قطعه خارجی در سیستم درایو درون پرینترو و یا خشک شدن برخی قطعات داخلی درون پرینتر می تواند باعث بروز این خطا گرد.

پیشنهاد می‌شود برای رفع خطای Carriage Jam حتما از کارشناسان حرفه ایی و کارآزموده کمک بگیرید زیرا اقدامات ناشیانه ممکن است باعث  بروز مشکلات بیشتر و ایجاد هزینه بیشتر برای شما گردد

 

خطای Carriage Jam چست؟

 

مرکز اچ پی ساپورت با داشتن کادر مجرب و کارآزموده آماده پاسخگویی به مشکلات شما و خطای Carriage Jam در سریعترین زمان ممکن و حداقل هزینه می باشد. جهت مشاوره با ما میتوانید با شماره تلفن 88521040-021 تماس حاصل نمایید  و یا به وب سایت Hp مراجعه نمایید.

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...