تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/3/10

کارتریج های مشابه hp

کارتریج های مشابه hp

کارتریج های مشابه hp در بازار برای سایر محصولات مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال شرکت های مختلفی همچون Canon - Samsung و …  به دلیل رعایت استانداردهای شرکت hp در تولید انواع پرینتر و چاپگر تعدادی از انواع مدلهای کارتریج را دقیقاً مشابه نمونه های اصلی آن با برند اچ پی تولید کرده است هرگز استفاده از کارتریج های اچ پی را برای سایر برند محصولات ماشین های اداری پیشنهاد نمی کنیم اما بعضاً به دلیل کمیاب و یا نایاب شدن کارتریج برای اینگونه از پرینترها ناگزیر به ارائه کارتریج hp در نوشابه با استانداردهای شرکت تولید کننده پرینتر می باشیم

از این رو در ذیل لیست انواع کارتریج های hp با ذکر نوع مشابه کارتریج آن در برند canon عنوان گردیده است

خواهشمند است پیش از انتخاب کارتریج های مشابه hp برای پرینتر خود قبلا با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی تماس گرفته و از مشاوره رایگان آنها در خصوص استفاده از کارتریج اچ پی در پرینتر کانون و یا غیره استفاده کنید

 

کارتریج های مشابه hp

 

کارتریج hp 53a مشابه است با کارتریج canon 715

کارتریج hp 35a مشابه است با کارتریج Canon 712

کارتریج hp 49a مشابه است با کارتریج Canon 708

کارتریج hp 83a مشابه است با کارتریج Canon 737

کارتریج hp 12a مشابه است با کارتریج Canon 303

کارتریج hp 85a مشابه است با کارتریج Canon 725

کارتریج hp 78a مشابه است با کارتریج Canon 728

کارتریج hp 05a مشابه است با کارتریج Canon 719

کارتریج hp 15a مشابه است با کارتریج Canon EP-25

کارتریج hp 124a مشابه است با کارتریج Canon 707

کارتریج hp 125a مشابه است با کارتریج Canon 716

 

توجه داشته باشید که لیست بالا الزاماً به معنی آن نیست که همه کارتریج های ذکر شده دقیقاً با کارتریج های مشابه hp برابر بوده و می تواند جایگزین کارتریج مورد نیاز شما باشد زیرا برخی از پرینترها به دلیل حساسیت و نوع ساختار درونی استفاده از کارتریج برندهای دیگر را تشخیص داده و از انجام عملیات چاپ خودداری می کند.

 

 

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما اعتماد به مراکز معتبر یا نمایندگی hp است.

 

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد مرکز فروش hp قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی hp با عنوان اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مرکز فروش و خدمات hp در فروشگاه hp بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشد).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...