تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/26

چاپ دو طرفه در پرینتر hp توسط سیستم عامل mac

چاپ دو طرفه در پرینتر hp توسط سیستم عامل mac

 

چاپ دو طرفه در پرینتر hp توسط سیستم عامل mac

 

این مقاله در خصوص آن دسته از انواع پرینتر hp می باشد که مجهز به قابلیت پرینت روی 2طرف (two Sided) کاغذ را داشته کاربر دارای یک کامپیوتر با سیستم عامل‌های مکینتاش بوده و لازم است تا تنظیمات پرینت دو طرفه روی آن اعمال شود.

 

در خصوص آن دسته از پرینترهای hp که از قابلیت پرینت دوطرفه بهره می برند لازم است عنوان داشت تا پیش از هر اقدامی نسبت به نصب درایور مختص پیرینتر اقدام کنید تا بتواند از قابلیت چاپ دو طرفه در پرینتر hp توسط سیستم عامل mac استفاده کنید.

پس از نصب درایور پرینتر hp روی سیستم عامل  لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب اجرا نموده تا بتوان اسناد و مدارک را بر روی دو طرف کاغذ چاپ کرد

1- برای جلوگیری از بروز خطای کمبود کاغذ در پرینتر به تعداد کافی کاغذ در مخزن دستگاه قرار دهید

2- فایل های تصویری را که می خواهید آن را چاپ کنید به منو File رفته و گزینه پرینت را انتخاب کنید اکنون روی نوشته Show Details کلیک کنید

چاپ دو طرفه در پرینتر hp توسط سیستم عامل mac

3- گزینه‌ی Two-Sided انتخاب کرده و تیک آن را بزنید

انتخاب گزینه چاپ 2طرفه

اکنون پرینتر شما به صورت اتوماتیک کاغذهایی را که برای چاپ به درون خود میکشد پس از چاپ یک روی از کاغذ بعد از خارج شدن آن از دستگاه دوباره کاغذ را به درون پرینتر کشیده تا صفحه دوم را روی کاغذ چاپ کند

 

همچنین شما عزیزان میتوانید در صورت بروز مشکل و نیاز به اعزام کارشناس فنی با کارشناسان ما در اچ پی ساپورت تماس گرفته و یا در سایت با تکمیل فرم درخواست اعزام کارشناس فنی از مشاوره و کمک پرسنل فنی ما در hpsupport.ir بهره‌مند شوید

سرویس پرینتر hp توسط کارشناسان مرکز فروش و خدمات به صورت کاملا حرفه ای و دقیق و بدون هیچ گونه مشکل و خطایی صورت می‌پذیرد.

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...