تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/3

پرینتر هیچ صفحه ایی را چاپ نمی‌کند

پرینتر هیچ صفحه ایی را چاپ نمی‌کند

 

پرینتر هیچ صفحه ایی را چاپ نمی‌کند

 

متسفانه این مشکل بسیار زیاد پیش می‌آید و موجب ایجاد نگرانی و سلب آرامش کاربر می‌گردد. ولی میتوان به راحتی و با پیگیری چند مورد ساده این مشکل را بررسی و نسبت به رفع آن اقدام کرد.

 

پیش از همه به این نکته توجه داشته باشید که جستجوی ایراد برای پرینتری که دسترسی به آن امکان پذیر نیست و یا در نزدیکی شما قرار ندارد قطعا کار بسیار مشکلی خواهد بود و ممکن است نتوانید خطای پرینتر را تا زمانی که شخصاً در کنار پرینتر hp قرار نگرفته ایید برطرف نمایید.

در ابتدا به پرینتر نگاه دقیقی بیندازید تا ببینید آیا چراغ خطا روی پرینتر روشن شده است ؟ هر چراغ خطایی که روی پرینتر hp روشن باشد با توجه به نوع چشمک زدن آن و رنگ خود میتواند یک مشکل بخصوص را هشدار دهد. خوشبختانه در نسل های جدید از چاپگر hp با قرار دادن صفحه نمایش این مشکلات به حداقل رسیده است چرا که هر مشکل و خطایی در صفحه نمایش بصورت دقیق عنوان شده و بعضا با شکل تصاویر کاربر را به سوی رفع خطا در سیستم چاپگر هدایت میکند.

بسیار مشاهده شده است که کاربری عنوان داشته که پرینتر هیچ صفحه ایی را چاپ نمی‌کند ولی به این قسمت توجی نکرده است که جریان برق در پرینتر hp وجود ندارد، توجه نمایید که در رفع مشکلات کامپیوتری حتما مشکلات مربوط به منبع تغذیه و یا سیستم برق در پرینتر hp را به دقت چک کنید ، این مشکلات میتواند مثلا:

  • مشکل برق در آن قسمت از ساختمان یا پریز برق که دستگاه پرینتر به آن متصل است باشد.
  • مشکل کابل برق و کانکتور اتصال به پرینتر را مورد بررسی قرار دهید زیرا ممکن است این اتصال پایدار نباشد و با کوچکترین تکان خوردنی قطع شود.
  • شاید به نظر شوخی باشد ولی مواردی مشاهده شده است که پرینتر خاموش بوده است و کاربر میگوید پرینتر هیچ صفحه ایی را چاپ نمی‌کند.

یکی دیگر از مشکلات عدم چاپ پرینتر میتواند مربوط به کابل USB  و یا کابل شبکه باشد که متناسب با نوع پرینتر hp و قابلیت های ارتباط بکار گرفته شده در آن متفاوت باشد.

یک پیشنهاد ساده:

کابل USB را از پشت پرینتر جدا کرده و مجددا متصل کنید همچنین این کابل را از کامپیوتر جدا کنید و ترجیحا اگر امکان دارد به یکی دیگر از پورت های USB متصل کنید زیرا با این کار کامپیوتر متوجه اتصال جدید به پرینتر hp  خواهد شد و بر این اساس درایور ها را دوباره بصورت اتوماتیک مورد بررسی قرار میدهد.

مطمئن شوید که کاغذ در پرینتر وجود دارد تا پرینتر شما بتواند دستورهای چاپ را قبول و پردازش کند.

و در نهایت این موراد را چک کنید :

♦ آیا کاغذ در پرینتر گیر نکرده است زیرا اگر این اتفاق افتاده باشد باید با دقت و مطابق روش حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر اقدام کنید.

♦ آیا کارتریج hp هنوز میتواند درست کار کند و میزان تونر باقی مانده در آن کافی است. (چنانچه نمیدانید تونر چیست به مقاله نوشته شده در این باره مراجعه کنید تا با پودر پرینتر و اینکه آیا پودر پرینتر های لیزری سرطان زاست اطلاعات مناسبی کسب کنید)

مهم:

قطعا این سوال برای شما هم پیش می آید که مشکل استفاده از کارتریج hp شارژ شده در چیست ؟ و چرا شارژ کارتریج را کسی پیشنهاد نمیکند؟

برای کسب اطلاع در این خصوص حتما به موارد زیر مراجعه کنید و از اطلاعات و مقالات ایجاد شده در این خصوص استفاده کنید:

در نهایت چنانچه نوانستید این مشکل را  که پرینتر هیچ صفحه ایی را چاپ نمی‌کند حل کنید لطفا با اچ پی ساپورت تماس گرفته و درخواست اعزام کارشناس فنی کنید تا بتوانید بدون هیچ نگرانی و با کمترین هزینه نسبت به رفع مشکل اقدام گردد.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر  است.

این مطالب برای رفع مشکل اینکه پرینتر هیچ صفحه ایی را چاپ نمی‌کند توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

 

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...