تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/18

تفاوت کارتریج اورجینال hp با کارتریج طرح اصلی چیست ؟

  • از نظر بسته بندی ، کارتریج اورجینال و کارتریج طرح اصلی یا تقلبی دارای مشخصه هایی هستند که به راحتی قابل بررسی و تمایز می‌باشند. پیشنهای میکنیم مقاله ایی را که انحصاراً در این خصوص نوشته شده تا به راحتی با 4 روش ساده برای تشخیص کارتریج اورجینال hp آشنا شوید را مورد مطالعه قرار دهید.
  • کارتریج اورجینال hp تحت نظارت مستقیم شرکت hp و در کارخانه های بخصوصی که انحصاراً وظیفه تولید کارتریج های hp را دارند تولید میشود در حالی که کارتریج های طرح اصلی یا تقلبی در بسیاری ار کارخانه ها و شرکت های داخلی و خارجی تولید و بسته بدی می‌شوند.
  • کیفیت چاپ در کارتریج های اورجینال بسیار بالا بوده و شفافیت رنگها و ظرافت چاپ بسیار عالی است در حالی که در هنگام استفاده از کارتریج های طرح خلاف این موضوع را شاهد خواهیم بود.
  • از نظر سلامتی باید این نکته را بیان داشت که مواد بکار رفته در کارتریج‌های تقلبی بسیار برای افرادی که با آن ارتباط مستقیم دارند خطرناک بوده و علاوه بر تولید گازهای سمی در اطراف پرینتر حتی لمس صفحات چاپ شده میتواند بشدت خطر آفرین باشدک.
سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...