تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/18

کارتریج شارژ شده به چه نوع کارتریج هایی می‌گویند ؟

به مخازن نگهداری جوهر یا پودر در پرینتر های hp کارتریج گویند، و با توجه به توع استفاده با کارتریج لیزری hp و کارتریج جوهر افشان hp تقسیم میشوند.

در حقیقت کارتریج ها یکبار مصرف بوده و بدلیل مسایل و مشکلات بهداشتی و سلامتی استفاده مجدد از آنها منع شده است ولی متاسفانه در حال حاضر این مسئله در میسیاری از مصرف کنندگان رعایت نشده و این تصور را دارند که باید کارتریج را چندین بار شارژ کرد و بارها و بارها از آن استفاده کرد.

در حال حاضرعلاوه بر انواع مختلف کارتریج اورجینال hp محصولاتی در بازار وجود دارند که با عنوان کارتریج طرح اصلی hp و یا کارتریج های تقلبی شناخته میشوند که عمدتا توسط شرکت های چینی تولید شده و حتی برخی در داخل ایران بسته بندی می‌شوند.

در کنار همه موارد فوق افرادی هستند که کارتریج های خراب و استفاده شده را جمع‌آوری کرده و با تعمیر و شارژ مجدد آنها این محصولات را مجددا بسته بندی و بلمپ میکنند و دوباره در بازار به فروش می‌رسانند

کارتریج های شارژی عمدتا در بازار با عناوین زیر شناخته می‌شوند:

  • کارتریج شارژ شده
  • کارتریج شارژی
  • کارتریج ریفیلد (Refilled)
  • کارتریج بازیافتی
  • کارتریج دست دوم
سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...