تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/18

مشکل ارسال فکس به تلفن داخلی

مشکل ارسال فکس به تلفن داخلی

 

مشکل ارسال فکس به تلفن داخلی

 

برای انجام این موضوع لازم است تا پرینتر چندکاره را متوجه این موضوع کنید که پس از گرفتن شماره تلفن مقصد باید منتظر پاسخگویی اوپراتور دیجیتال شده و سپس داخلی اختصاص یافته به دستگاه فکس را شماره گیری نمایید تا بتوانید فکس را مستقیما به گیرنده آن تحویل دهید.

دستگاههای مختلف با توجه به استانداردهای آنها شرایط متفاوتی را ایجاد میکنند. این شرایط میتواند بسته به زمان انتظار بعد از شنیدن بوق تماس و یا دریافت بوق صدای فکس گیرنده میتوانید تغییر کند برا یاین کار لازم است تا کمی وقفه ایجاد کنید که پرینتر hp منتظر بماند تا اوپراتور دیجیتال شروع به صحبت کند. متاسفانه نمیتوان برای این کار استاندارد دقیق و یکنواختی را برای مشکل ارسال فکس به تلفن داخلی ایجاد کرد زیرا :

  • در برخی مراکز پس از شنیدن صدای بوق مستقیم به اوپراتور متصل میشود و سپس او تماس را بصورت دستی به فکس انتقال میدهد
  • برخی دیگر ب دلیل اینکه گزینه فکس در لسیت گفته های اوپراتور دیجیتال میباشد باید حتما گزینه ارتباط با دستگاه فکس به موقع انتخاب شود
  • حتی مواردی هست که اگر بیشتر از چند لحظه منتظر بمانید و هیچ داخلی ایی شماره گیری نشود تماس بصورت اتوماتیک قطع میشود
  • و بسیاری از حالت های مختلف دیگر...

 

در دستگاه های فکس دکمه های متفتاوتی برای این کار در نظر گرفته شده است ولی اغلب با علامت های #  و یا , نمایش داده میشوند حتی در برخی پرینترها با برند های متفاوت از دکمه Pause/Redial میتوان استفاده کرد.

 

برای مثال برای اگر شماره تلفن مقصد 88521040 باشد و برای ارسال فکس باید داخلی 9 را انتخاب کنید روش شماره گیری به شرح زیر خواهد شد.

88521040#9

88521040,9

بهترین راهکار برای حل مشکل ارسال فکس به تلفن داخلی تهیه گوشی دستی ویژه پرینتر چندکاره hp است که میتوانید با آن تماس گرفته و داخلی فکس را بگیرید سپس بصورت دستی گزینه ارسال فکس را بفشارید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب برای کسب اطلاع و رفع مشکل ارسال فکس به تلفن داخلی توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...