تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1398/5/23

طرز کار پرینتر جوهر افشان hp

  • آشنایی با نحوه پرینت گرفتن در پرینتر های جوهر افشان hp ؟

  • هد پرینتر چیست و چه وظیفه ایی دارد ؟

  • روشهای تمیز کردن هد پرینتر چگونه است ؟

  • آیا خرید پرینتر جوهر افشان بهتر است یا لیزری ؟


قطعاً همانگونه که از از نام پرینتر جوهر افشان برداشت می شود دستگاهی است که از طریق جوهر هرآنچه برای پرینتر ارسال کنید را بر روی کاغذ چاپ می کند اما با نگاهی دقیقتر میخواهیم توضیح دهیم که روند پرینت توسط جوهر در پرینترهای جوهرافشان چگونه انجام میشود


1- هنگامی که مطالب و تصاویر از کامپیوتر به پرینتر منتقل می شود توسط پرینتر پردازش اطلاعات انجام شده و دیتا های لازم برای بخش های مختلف چاپگر ارسال می شود .

خطاهای ناشی از آسیب رسیدن به برد فرمتر پرینتر

برد فرمتر پرینتر hp

2- روزنه های بسیار کوچکی که بر روی هد پرینتر یا نوک کارتریج های جوهر افشان اچ پی قرار دارد هنگامی که در مجاورت صفحه کاغذ میباشند شروع به پاشیدن جوهر بصورت ذره های بسیار کوچک رنگ بر روی کاغذ می کنند .

3- برای پرتاب جوهر از هد کارتریج یا هد پرینتر حجم بسیار کوچکی از جوهر گرما داده شده و در اثر داغ شدن حباب های بسیار کوچکی از هوا ایجاد می شود وجود این توده های هوایی باعث می‌شود تا جوهر از روزنه های کوچک روی هد به سمت کاغذ پرتاب شوند .

4- روی هد پرینتر یا کارتریج جوهر افشان اچ پی یک سیستم مکش خودکار جوهر وجود دارد که پس از هر بار پاشش جوهر به صورت اتوماتیک میزان جوهر باقی مانده بر روی هد پرینتر را به درون کارتریج مکش می کند این کار باعث می شود تا جوهر برگشت داده شده بتوانند برای پاشش های بعدی مورد استفاده قرار گیرد .

 

5- روند چاپ یک تصویر با حجم بسیار بالایی از ذرات جوهر و سرعت حرکت چپ به راست هد در پرینتر منجر به ایجاد تصاویر با میلیونها دانه ریز از رنگ بر روی کاغذ می شود .

 


خدمات سرویس پرینتر میتواند به 2 روش صورت پذیرد :

 

اعزام کارشناس فنی و تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات پشتیبانی چاپگر ها در مرکز اچ پی ساپورت

 

تعمیر پرینتر hp

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود از طریق وبسایت اچ پی ساپورت در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما بهرهمند گردید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب در خصوص آشنایی با طرز کار پرینتر جوهر افشان hp توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...