تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/10/16

لیست کدهای خطا در پرینتر hp 3005

لیست کدهای خطا در پرینتر hp 3005

لیست کدهای خطا در پرینتر hp 3005

 

پرینتر لیزری hp 3005 بدلیل کارکرد و توانایی بالایی که دارد مورد استقبال و توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته و لذا با توجه به تعدد این دستگاه در بازار قطعا مشکلات و خطاهایی رخ داده است که ذهن بسیاری از مشتریان را به خود مشغول کرده است ، لذا بر آن شدیم تا با معرفی اجمالی خطاهای اعلام شده توسط پرینتر hp 3005 گامی در راستای رضایت بیشتر و آسودگی خاطر کاربران برداریم 

ضمناً یاد آور میشود که همواره میتوانید حضور گرم و پر رنگ مرکز فروش و خدمات اچ پی را در کنار خود برای رفع خطا و تعمییر پرینتر های اچ پی احساس کنید تا در هر زمان که دچار مشکل شدید کارشناسان ما در اولین فرصت خود را به شما رسانده و با توجه به خطا و مشکلات بوجود آمده در برطرف کردن آن به شما کمک کنند

 

تلفن نمایندگی hp

 

پرینتر لیزری HP P3005


11.xx internal clock error

این خطا مربوط به تنظیم نبودن تاریخ و ساعت داخلی دستگاهبوده و با تنظیم زمان دقیق دستگاه غالباً رفع میشود و در صورتی که رفع نشد بهتر است نگاهی به فرمتر دستگاه بیندازید زیرا به احتمال قوی باتری آن نیاز به تعویض دارد

 


13.xx.yy jam

این خطا مربوط است به گیر کردن کاغذ در دستگاه و غالبا با خطای Paper Jam شناخته میشود

 


20 insufficient memory

این ارور گویای بالاتر بودن حجم فایل ارسالی از میزان RAM پرینتر است در این خطا دستگاه قادر به ذخیره اطلاعات در فضای داخلی خود نبوده و طبعا هیچ چیز پرینت نخواهد شد

 


41.3 unexpected size in tray xx

وقتی اندازه کاغذ از ابعاد تنظیم شده برای چاپ بزرگتر باشد یا به اصطلاع کاغذ طولانی تز از میزان تنظیمات برای دستگاه باشد با این خطا مواجه خواهید شد البته گاهی به دلیل اینکه 2 یا چند برگ کاغذ به هم چسبیده و در امتداد هم به درون دستگاه وارد میشوند با این خطا مواجه خواهید شد.

 


49.xxxx printer error

برای رفع این خطا لازم است تا کابل فلت و همچنین فریمویر (Firmware) را مورد بررسی قرار دهید

 


50.x fuser error

با مشاهده این خطا میتوانید هشیار شوید که مشکلی در بخش فیوزر رخ داده است که ادامه روند پرینت را با مشکل مواجه کرده

 

 


52.xx printer error

مشکل در واحد اسکنر بوجود آمده و بیشتر اوقات خطا در Scanner unit یا لیزر اسکنر روی داده است

 

 


55.x printer error

خطای بالا در خصوص عدم اتصال صحیح بورد اصلی دستگاه یا فورمتر بوده که نمیتواند به درستی با واحد DC برقرار شود

 

 


57.x printer error

عدم صحیح کارکرد فن در پرینتر میتواند باعث بروز خطای فوق شود

 

 


59.xy printer error

اگر در پرینتر 3005 موتور به درستی کار نکند و یا دستگاه موفق به شناسایی موتور نشود این خطا نمایش داده خواهد شد

 


تلفن نمایندگی hp

در صورتی که با بررسی موارد ذکر شده موفق رفع خطا در پرینتر hp 3005 نشدید می‌توانید با مرکز فروش و خدمات اچ پی تماس گرفته و از مشاوره و دانش کارشناسان این مرکز بهره مند شوید.

 

خدمات سرویس پرینتر hp میتواند به 2 روش صورت پذیرد :

 

اعزام کارشناس فنی و تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات پشتیبانی hp در نمایندگی hp

 

تعمیر پرینتر hp

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود از طریق وب سایت hp در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما بهرهمند گردید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر یا نمایندگی hp است.

این مطالب در خصوص لیست کدهای خطا در پرینتر hp 3005 توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

 

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد مرکز فروش hp قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی hp با عنوان اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مرکز فروش و خدمات hp در فروشگاه hp بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشد).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

 

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...