تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/8/19

بررسی میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp با استفاده کامپیوتر

بررسی میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp با استفاده کامپیوتر

بررسی میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp با استفاده کامپیوتر

برای بررسی میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp این امکان وجود دارد که علاوه بر نمایش میزان باقی مانده جوهر در کارتریج بر روی صفحه نمایش پرینتر و یا چاپ وضعیت کارتریج های موجود در دستگاه بر روی کاغذ حتی میتوان با استفاده یک راهگار ساده در کامپیوتر نیز میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp را نیز مشاهده کرد

 

بررسی میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp با استفاده از کامپیوتر های Windows یا Mac OS امکانپذیر است بنابراین با استفاده از مراحل و مراتب مشخص شده در زیر میتوانید از میزان جوهر باقی مانده در کارتریج hp اطلاع داشته تا در صورت لزوم یپش از از کار افتادن کامل دستگاه به دلیل خطای تمام شدن جوهر در پرینتر بتوانید نسبت به تهیه و خرید کارتریج جایگزین اقدام کنید.


 

بررسی میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp در سیستم عامل ویندوز (Windows) 

1- در محیط ویندوز مدل پرینتر خود را جستجو کرده و سپس در لیست نمایش داده شده بر روی نام پرینتر کلیک کنید.

2- وارد نرم افزار HP Solution Center شوید.

3- گزینه Settings را انتخاب کرده و سپس در قسمت پایین ئر بخش Printer Settings گزینه Printer Toolbox را انتخاب و آن را اجرا کنید.

4- با کلیک روی گزینه Estimated Ink Levels میتوانید میزان جوهر باقی مانده در کارتریج جوهرافشان hp را روی کامپیوتر مشاهده کنید.

بررسی میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp در سیستم عامل ویندوز (Windows)

 

تصویر کلی از نمایش میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp با استفاده کامپیوتر


5- اگر سطح جوهر یک یا چند رنگ از کارتریج ها را پایینتر از سطح استاندارد مشاهده کردید میتوانید پیش از نمایش خطا توسط دستگاه نسبت به خرید کارتریج های جدید اقدام کنید


 

بررسی سطح جوهر باقی مانده در کارتریج hp برای سیستم عامل Mac OS  :

برای بررسی سطح جوهری باقی مانده در کارتریج جوهر افشان hp در سیستم عامل Mac مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید :

1 - در سیستم عامل Mac  عبارت Print  را جستجو کرد لیست نمایش داده شده گزینه "Print & Fax"  یا "Print & Scan" یا "Printers & Scanners" را با توجه به ورژن OS خود انتخاب نمایید.

2- بر روی اسم پرینتر مورد نظرتان کلیک کرده و سپس گزینه "Open Print Queue"  را انتخاب نمایید.

3- بر روی گزینه "Settings" یا "Printers Setup"  کلیک کرده  و سپس گزینه "Utility" و بعد گزینه "Open Printer Utility" را انتخاب کنید.

4- گزینه "HP Utility" را انتخاب نمایید.

تلفن نمایندگی hp

 با باز شدن این گزینه بر روی صفحه مانیتور میزان جوهر باقی مانده در کارتریج پرینتر جوهر افشان HP مورد نظر نمایش داده می شود.
 تصویر زیر نمونه ای از نمایش میزان جوهر باقی مانده در کارتریج جوهر افشان hp می باشد:

5- چنانچه سطح جوهر در یک یا چند رنگ پایین تراز سطح استاندارد می باشد اقدام به تعویض و جایگزین کردن کارتریج های مورد نظر نمایید.

بررسی سطح جوهر باقی مانده در کارتریج hp برای سیستم عامل Mac OS


چنانچه در کار کردن با پرینتر جوهر افشان اچ پی خود با هر مشکلی مواجه شده یا سوال و ابهامی در این خصوص دارید، می توانید با مرکز فروش و خدمات اچ پی ساپورت تماس حاصل نموده و از کمک ها و راهنمایی های کارشناسان این مجموعه بهره مند شوید.
 

کارشناسان ما در اچ پی ساپورت با سابقه طولانی و تجربه کافی می‌توانند به شما برای تعمیر پرینتر و رفع این مشکل کمک کنند.

خدمات سرویس پرینتر میتواند به 2 روش صورت پذیرد :

اعزام کارشناس فنی و تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات پشتیبانی در اچ پی ساپورت

 

تعمیر پرینتر hp

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما بهره‌مند گردید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب برای بررسی میزان جوهر در کارتریج جوهرافشان hp با استفاده کامپیوتر توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...