تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/5/24

خطای MIO not ready در پرینتر اچ پی

بررسی و رفع خطای MIO not ready در پرینتر اچ پی

 

بررسی و رفع خطای MIO not ready در پرینتر اچ پی

 

Error MIO not ready in hp printer

 

خطای MIO not ready مربوط به پرینترهایی است که قابلیت اتصال به شبکه کابلی (Ethernet) را داشته و زمانی اتفاق می افتد که ورودی یا خروجی شبکه در پرینتر فعال نیست به همین منظور این خطا بر روی صفحه نمایش پرینتر اچ پی به صورت MIO not ready دیده می شود.

 

نمایش این خطای MIO not ready در پرینتر hp به منزله بروز خطا در فرایند چاپ پرینتر hp نبوده و تنها بیانگر آن است که ورودی شبکه فعال نیست و پرینتر اچ پی قادر به تبادل اطلاعات از طریق کانکتور RJ45 نمی باشد.

 

برای مرتفع کردن خطای MIO not ready اقدامات زیر را به ترتیب انجام داده و در هر مرحله که موفق به رفع خطا شدید نیازی به ادامه کار و انجام مراحل بعدی نخواهید داشت:

 

تلفن نمایندگی hp

 

1- کابل شبکه متصل به پرینتر را بررسی کرده و از اتصال دو سر کابل به صورت صحیح به پرینتر و سوئیچ شبکه یا کامپیوتر مطمئن شوید.

 

2- کابل شبکه را تعویض کرده و با استفاده از یک کابل دیگر که از اتصال صحیح آن مطمئن هستید پرینتر hp را به شبکه متصل کنید.

 

3- پورت اتصال پرینتر را روی سوئیچ یا کامپیوتری که پرینتر را به آن متصل کرده اید تغییر دهید. زیرا ممکن است به هر دلیلی این پورت دچار مشکل شده باشد.

 

4- پرینتر را به وسیله کابل شبکه و به صورت مستقیم به یک کامپیوتر دیگر متصل کنید، تا از صحت کارکرد کارت شبکه روی پرینتر خود اطمینان حاصل کنید.

 

در صورتی که با انجام مراحل فوق همچنان خطای MIO not ready بر روی صفحه نمایش پرینتر hp دیده می شود لازم است تا پرینتر hp توسط یکی از مراکز فروش و خدمات اچ پی ساپورت مورد بررسی قرار گیرد چرا که احتمال دارد برد شبکه و یا دیگر قطعات آن دچار مشکل شده باشد.

 

 

خدمات سرویس پرینتر میتواند به 2 روش صورت پذیرد :

اعزام کارشناس فنی و تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات پشتیبانی پرینتر در مرکز اچ پی ساپورت

تعمیر پرینتر hp

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود از طریق سایت اچ پی ساپورت در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما بهرهمند گردید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر  است.

این مطالب در خصوص بررسی و رفع خطای شماره ۲۰ در پرینتر اچ پی توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...