تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/5/20

بررسی و رفع خطای شماره ۲۰ در پرینتر اچ پی

بررسی و رفع خطای شماره ۲۰ در پرینتر اچ پی

 

بررسی و رفع خطای شماره ۲۰ در پرینتر اچ پی

 

Error code 20 in hp printer


 

خطای شماره ۲۰ در واقع بیانگر بروز مشکل در چاپگر اچ پی نیست ، بلکه معنی و مفهوم آن این است که فایل یا سندی که قصد پرینت آن را دارید از نظر حجم مورد نیاز به فضای بیشتر از حافظه تعبیه شده در چاپگر hp احتیاج دارد و دریافت آن به صورت کامل توسط چاپگر hp امکان پذیر نیست.

 

نحوه نمایش خطای شماره ۲۰ یا Low Memory در پرینتر هایی که دارای صفحه نمایش هستند به صورت LOW MEMORY و در پرینتر های جدیدتر که امکان ارسال Notification در ویندوز را دارند به صورت یک پیام بر روی صفحه مانیتور و در پرینتر هایی که فاقد صفحه نمایش هستند به صورت یک چراغ چشمک زن به رنگ قرمز یا نارنج می باشد.

 

بررسی و رفع خطای شماره ۲۰ در پرینتر اچ پی

 

خطای شماره ۲۰ در چاپگر hp ممکن است به علت عدم نصب صحیح فایل های درایور در ویندوز و یا به روز نبودن درایورهای پرینتر hp اتفاق بیفتد ، که برای رفع آن می بایست نسخه به روز درایور را متناسب با نوع پرینتر و نوع سیستم عاملی که از آن استفاده میکنیم از سایت اچ پی دریافت کرده و نصب کنید.

 

در زمانی که تعداد پرینت های ارسالی برای چاپگر hp بیش از چند صفحه باشد امکان بروز خطای شماره ۲۰ وجود دارد. در این زمان می توانید با فشار دادن دکمه سبز رنگ یا GO بر روی چاپگر خود تعداد صفحاتی را که در حافظه جانبی پرینتر اچ پی قرار گرفته اند پرینت کنید. این اقدام ممکن است باعث از دست رفتن دیگر صفحات که در حافظه جانبی قرار نگرفته اند یا دستورات چاپ که در صف انتظار پرینت قرار دارند گردد.

 

تلفن نمایندگی hp

 

درصورتیکه با به روز رسانی درایور پرینتر اچ پی خطای Low Memory یا خطای شماره ۲۰ مرتفع نشد نیازمند آن است که حافظه داخلی چاپگر hp را ارتقا دهید. برای این منظور می بایست حافظه ای متناسب با نوع پرینتر hp که از آن استفاده میکنید تهیه نمایید. توجه داشته باشید که نصب حافظه در پرینتر hp مستلزم باز کردن بدنه و نصب کردن آن در برد اصلی پرینتر hp یا برد فرمتر می باشد. به همین منظور چنانچه دانش کافی در این زمینه را ندارید حتما از متخصصین و افراد کارآزموده در یکی از مراکز اچ پی ساپورت کمک بگیرید.

 

خدمات سرویس پرینتر میتواند به 2 روش صورت پذیرد :

اعزام کارشناس فنی و تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات پشتیبانی چاپگر در اچ پی ساپورت

 

تعمیر پرینتر hp

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود از طریق وبسایت اچپی ساپورت در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما بهرهمند گردید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب در خصوص بررسی و رفع خطای شماره ۲۰ در پرینتر اچ پی توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...