تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/5/18

خطای شماره ۶۸ یا Nvram Error

بررسی و رفع خطای شماره ۶۸ یا Nvram Error در پرینتر اچ پی

 

خطای شماره ۶۸ یا Nvram Error

 

Error code 68 or Nvram Error in hp printer

 

خطای شماره ۶۸ در پرینتر hp مربوط به بروز مشکل در تنظیمات پرینتر hp است و گویای آن است که پرینتر hp  قادر به شناسایی بخشی از تنظیمات انجام شده نمی باشد.

 

خطای شماره ۶۸ یا Nvram Error در پرینترهایی که دارای صفحه نمایش هستند بصورت Nvram Error روی تصویر مشاهده میشود، این خطا باعث توقف کارکرد پرینتر hp شده و اجازه انجام عملیات چاپ را تا زمان برطرف شدن خطای 68 نخواهد داد

 

اقدامات اولیه ای که در خصوص رفع خطای شماره ۶۸ در پرینتر hp می بایست انجام داد عبارتند از:

 

1- پرینتر hp را خاموش کرده، کابل برق آن را جدا نموده، و بعد از گذشت حدود ۲۰ دقیقه پرینتر را روشن کنید.

 

◄ در صورتی که همچنان خطای Nvram Error بر روی صفحه نمایش دیده می شود به مرحله بعد بروید.

 

تلفن نمایندگی hp

 

2- با استفاده از پنل تنظیمات پرینتر اچ پی وارد بخش Report Print شده و گزینه Print configuration page را انتخاب کید.

◄ منتظر بمانید تا صفحات مربوط به تنظیمات اعمال شده در پرینتر hp (معمولاً دو برگه می باشد) چاپ گردد.

 

3- پرینتر اچ پی را به حالت تنظیمات کارخانه (Reset to factory) برگردانده و سپس آن را روشن کنید.

چنانچه با انجام مراحل بالا مشکل خطای شماره ۶۸ یا Nvram Error برطرف گردید میتوانید با استفاده از صفحات چاپ شده در مرحله 2 نسبت به انجام تنظیمات پرینتر hp همانند قبل اقدام کنید

 

اگر انجام اقدامات فوق موجب رفع مشکل پرینتر hp نشده است و همچنان خطای Nvram Error بر روی صفحه نمایش پرینتر hp مشاهده می شود، قطعاًپرینتر hp دچار مشکل جدی‌تری گردیده است، به همین منظور به یکی از مراکز فروش و خدمات اچ پی ساپورت مراجعه نمایید، تا پرینتر شما توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده این مجموعه مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

خدمات سرویس پرینتر میتواند به 2 روش صورت پذیرد :

اعزام کارشناس فنی و تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات پشتیبانی پرینتر در مرکز اچ پی ساپورت

 

تعمیر پرینتر hp

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود از طریق وبسایت اچ پی ساپورت در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما بهرهمند گردید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب در خصوص خطای شماره ۶۸ یا Nvram Error توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...