تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/5/14

بررسی و رفع خطای 0x00000006 در ویندوز

بررسی و رفع خطای 0x00000006 در ویندوز

 

بررسی و رفع خطای 0x00000006 در ویندوز

 

Error code 0x00000006 in Microsoft windows

 

خطای 0x00000006 یا مشکل عدم شناسایی پرینتر توسط کامپسوتر که با windows cannot connect to the printer نمایش داده میشود در واقع یک خطا در سیستم ویندوز بوده و بیانگر آن است که وسیستم عامل یندوز امکان برقراری ارتباط با پرینتر hp مورد نظر را ندارد.

 

ارور 0x00000006 می‌تواند به دلایل مختلفی از جمله غیر فعال شدن سرویس پرینتر اسپولر در ویندوز (Printer Spooler) و یا عدم ارتباط بین پرینتر hp و کامپیوتر از طریق کابل usb و یا I/O  کابل به وجود آید.

 

بررسی و رفع خطای 0x00000006 در ویندوز

 

در صورتی که سرویس پرینتر در ویندوز غیرفعال گردد هیچ یک از پرینتر های نصب شده بر روی سیستم دیده نمی شود لذا برای راه اندازی مجدد این سرویس می بایست با استفاده از حسابی که دسترسی Administrator دارد وارد بخش سرویس های ویندوز (Services) شده و گزینه Printer Spooler را یافته و آن را در حالت فعال یا Start قرار دهید.

 

میتوانید به مقاله نحوه فعال کردن سرویس پرینتر اسپولر (Print Spooler Service) مراجعه کنید
 

 

تلفن نمایندگی hp

 

اگر در قسمت Printer And Dvices لیست نام تمام پرینتر های نصب شده بر روی سیستم خود را مشاهده می کنید اما در هنگامی که دستور پرینت را برای پرینتر hp مورد نظر خود ارسال میکنید با  خطای Windows Cannot connect to the printer یا خطای کد 0x00000006 مواجه می‌شوید لازم است کابل ارتباطی پرینتر را بررسی و از سلامت کابل و اتصال صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.

 

چنانچه با انجام موارد فوق همچنان امکان ارسال پرینت برای پرینتر hp امکان پذیر نبوده و خطای عدم ارتباط با پرینتر همچنان نمایش داده می شود به ممکن است مشکل سخت افزاری برای پرینتر و یا درگاه ورودی ارتیاط بر روی کامپیوتر شما ایجاد شده باشد بنابراین لازم است تا به یکی از نمایندگی های اچ پی ساپورت مراجعه نموده ، تا پرینتر توسط کارشناسان و متخصصین مورد بررسی قرار گرفته و خطای آن مرتفع گردد.

 

 

کارشناسان ما در مرکز اچ پی ساپورت با سابقه طولانی و تجربه کافی می‌توانند به شما برای تعمیر پرینتر و رفع این مشکل کمک کنند.

خدمات سرویس پرینتر  میتواند به 2 روش صورت پذیرد :

اعزام کارشناس فنی و تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات پشتیبانی پرینتر در اچ پی ساپورت

 

تعمیر پرینتر hp

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود از طریق سایت اچ پی ساپورت در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما بهرهمند گردید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر است.

این مطالب برای بررسی و رفع خطای 0x00000006 در ویندوز توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...