تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/2/2

حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر

حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر

 

حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر

 

برای حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر میتوانید درب جلویی پرینتر را باز کنید و نگاهی به داخل پرینتر hp بیندازید، قطعاً قسمتهایی از کاغذ را که درون پرینتر گیر کرده است خواهید دید، آنها را به آرامی بیرون بکشید، فقط به این نکته توجه داشته باشید که هرگز کاغذ را با سرعت و یا تحت فشار از دستگاه خارج نکنید زیرا به سادگی به غلتکها و قطعات حساس درون پرینتر hp آسیب خواهد رسید.

اکنون درب پرینتر را ببندید و اجازه دهید تا چاپگر شروع به کار کند، قطعا پیش از انجام هر کاری باید منظر بمانید تا دستگاه خود را کالیبره کرده و هیتر یا سیستم گرم‌کن داخلی برای عملیات چاپ آماده شود، این کار یا صدای چرخش قطعات و چرخ دنده ها در داخل پرینتر hp همراه خواهد بود و حدودا 8 الی 15 ثانیه زمان می‌برد.

اکنون مجددا کاغذ را در مخزن ورودی پرینتر hp قرار دهید و دستور چاپ را ارسال کنید، چنانچه موفق به حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر نشدید و مجددا کاغذ در پرینتر گیر کرد به احتمال زیاد ایراد از قطعات داخلی دستگاه (پیک آپ - کاغذ کش ها - غلتک های داخلی - هیتر و یا حتی از کارتریج) میباشد.

اگر با نحوه کار پرینتر آشنایی ندارید و یا دوره ایی در خصوص تعمیر و نگهداری از پرینتر hp نگذرانده اید لطفا سعی نکنید خودتان نسبت برای حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر به باز کردن قطعات آن بپریدازید و با آسیب رساندن به پرینتر خود خسارت سنگینی به وجود نیاورید زیرا نکشیدن کاغذ و یا گیر کردن کاغذ در دستگاه جزو مشکلات ساده و کم هزینه بوده که در پرینترها بسیار اتفاق می افتد و دراین میان پرینتر hp بدلیل رایج‌تر بودن در بین مصرف کنندگان از هزینه بسیار کمتری در رفع مشکلات برخوردار است .

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبراست.

این مطلب برای کسب اطلاع در خصوص حل مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021                 |               فکس 88170517-021

ایمیل: Sales @ hpsupport . ir            |            تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین از حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد فروشگاه اچ پی ساپورت قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را  به فروشگاه اینترنتی اچ پی ساپورت اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مجموعه اچ پی ساپورت بوده که میان مشتری و فروشنده می‌باشند).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...