تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1402/3/16
گروه مقاله : مقالات آموزشی

نحوه رمزگذاری روی پرینترهای اچ پی

همانطور که می‌دانید، پرینترها یکی از محصولاتی هستند که طی چندسال اخیر به شدت مورد توجه افراد قرار گرفته‌اند. ممکن است عده‌ای از خود بپرسند :

آیا امکان رمزگذاری روی پرینترهای اچ‌پی وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله، پرینترهای برند اچ‌پی قابلیت رمزگذاری و امنیت بالا را دارند. اگر می‌خواهید با نحوه رمزگذاری این دستگاه آشنا شوید، به شما توصیه می‌کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید و مطالب را با دقت مورد بررسی‌ قرار دهید.


نحوه رمزگذاری روی پرینترهای اچ پی

 

نحوه رمزگذاری روی پرینترهای اچ پی

 

لزوم رمزگذاری روی پرینترهای برند اچ‌ پی

هنگامی که بر روی پرینترهای اچ‌پی رمز می‌گذارید، تنها افرادی که از پسورد اگاه باشند می‌توانند به تغییر تنظیمات این دستگاه بپردازند. این موضوع باعث می‌شود تا به هیچ‌وجه تنظیمات پرینتر شما تغییر نکند و مشکلی برایتان به وجود نیاید.

تلفن نمایندگی hp


رمز وای فای چاپگر hp 107w

 

رمزگذاری روی پرینترhp M107w

 

برای آنکه بتوانید به ایجاد رمز وایفای چاپگر hp 107w بپردازید، می‌بایست مراحل متعددی را پشت سر بگذارید که این مراحل عبارتند از:

  • مرحله اول

در مرحله اول می‌بایست دستگاه پرینتر را به شبکه تفلن همراه یا رایانه وصل کنید. در بسیاری از مواقع افراد این مرحله را نادیده گرفته و در نهایت قادر به تغییر رمز وایفای چاپگر خود نخواهند بود. پس از این اقدام، به بررسی ipچاپگر خود بپردازید. پیدا کردن آی‌پی دستگاه‌های دارای صفحه نمایش و دستگاه‌های فاقد صفحه نمایش متفاوت است.

  • مرحله دوم

پس از آنکه آدرس آی‌پی را یافتید، وقت آن است که در به وارد کردن آن بپردازید. پس از وارد کردن آی‌پی، باید دکمه اینتر را فشار دهید تا به صفحه دیگری وارد شوید. حال در کادر باز شده، باید به دنبال گزینه network wifi direct status باشید و آن را انتخاب نمایید. در این زمان باید HTTPS را بفشارید و پس از انتخاب advancedبه ادامه فرایند رمز وایفای بپردازید.

  • مرحله سوم

در صفحه جدیدی که باز شده است، می توانید منوی wifi direct را انتخاب کرده و edit settings را بفشارید. در این صفحه تغییرات دلخواه را حاصل کرده و به تایید عملیات بپردازید تا درخواست شما توسط دستگاه ثبت گردد.

 


 

رمز وای فای چاپگرhp m28w

 

رمزگذاری روی پرینترhp M28w

اگر می‌خواهید به ایجاد یا تغییر رمز وایفای چاپگر hp m28w بپردازید، کافیست مراحل ذکر شده برای رمز وایفای چاپگر hp 107w را پشت سر بگذارید. چرا که این دو دستگاه شباهت‌های بسیاری داشته و روش رمزگذاری بر روی وایفای در هردو یکسان می‌باشد.

تلفن نمایندگی hp


در چه زمانی از نمایندگی و متخصصان برای رمزگذاری روی پرینترهای اچ‌ پی کمک بگیریم؟

 

اگر پس از مطالعه مطالب فوق نتوانستید به رمزگذاری وایفای دستگاه بپردازید، می‌توانید از نمایندگی‌های معتبر و همچنین متخصصان در این زمینه کمک بگیرید. در این صورت در کمترین زمان ممکن می‌توانید به رمزگذاری روی چاپگر برند اچ‌پی بپردازید و از دستگاه خود مراقبت فرمایید.

 

 

کارشناس تعمیر پرینتر


 

ایا هزینه رمزگذاری روی پرینتر اچ ‌پی توسط نمایندگی بالا است؟

 

همانطور که می‌دانید، یکی از فاکتورهای مهم برای مشتریان به هنگام دریافت خدمات، قیمت آن می‌باشد. لذا باید بگوییم هزینه رمزگذاری بر روی پرینتر اچ‌پی توسط نمایندگی چندان گران نبوده و تمامی افراد قادر به دریافت این خدمات خواهند بود. مشتریان محترم می‌توانند بدون هیچگونه نگرانی از بابت هزینه‌ها، با نمایندگی تماس گرفته و از آن‌ها درخواست کمک کنند.


تلفن نمایندگی hp

سخن پایانی

همانطور که تا به الان متوجه شده‌اید، رمزگذاری بر روی پرینتر اچ‌پی امری الزامی بوده و تمامی پرینترها باید دارای یک رمز مشخص باشند تا تنظیمات آن‌ها بیهوده بهم نریزد. لذا در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شمارا به طور کامل و جامع با نحوه رمزگذاری وایفای پرینترهای برند اچ‌پی آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده و در صورت تمایل از خدمات نمایندگی‌ها بهره کافی و لازم را ببرید. مشاوران ما اماده هستند به شما در خصوص تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند.

نظر کاربران

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...