تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1397/4/20
گروه مقاله : مقالات آموزشی

رفع مشکلات پرینتر hp

رفع مشکلات پرینتر hp

 

رفع مشکلات پرینتر hp

 

با استفاده از این مقاله میتوانید در خصوص رفع مشکلات پرینتر hp اقدام کرده و در حد امکان از پرداخت هزینه های تعیر و رفع خطا در پرینتر اچ پی خود داری کنید فقط کافی است تا با توجه به عناوین و مطالب زیر نوع مشکل خود را انتخاب کرده و  بر اساس مراحل گفته شده برای رفع آن پیش بروید ، همچنین میتوانید برای رفع مشکل پرینتر اچ پی از نرم افزارHP Printer and Scaner Doctor  استفاده کنید


خطاها و مشکلاتی که کاربران با آنها مواجهه شده و آنها را جزو خرابی های پرینتر اچ پی در نظر میگیرند در زیر عنوان شده است:

  •  پرینتر به حالت  غیر فعال است
  •  دستورات پرینت در صف انتظار باقی مانده اند
  •  نمی توان دستور پرینت ارسال کرد و یا در ارتباط با پرینتر مشکلی هست.


تلفن نمایندگی hp


 پرینتر به حالت  غیر فعال است :

در صورتی که پرینتر به صورت Offline دیده می شود برای رفع این مشکل می توانید از HP Printer and Scaner Doctor استفاده کنید. برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:

 

1- نرم افزار HP Printer and Scaner Doctor  را دانلود کنید درصورتی که شما نرم افزار را دانلود کرده اید وارد مرحله بعد شوید.

2- از مسیری که  برای فایلهای دانلود شده مشخص کرده اید، فایل HPPSdr.exe  را اجرا کنید.

3- زمانی که نرم افزار HP Printer and Scaner Doctor اجرا می شود،  ابتدا روی گزینه استارت کلیک کرده و سپس یکی از پرینترها را انتخاب کنید

4- اگر پرینتر در لیست پرینترها نیست، پرینتر خود را روشن کرده و دکمه Retry  فشار دهید.

نکته مهم : اگر در ارتباط با پرینتر مشکلی دارید, مسیر گفته شده در ابزار را ادامه دهید.

5- دکمه رفع مشکل پرینت یا Fix Printing را زده و منتظر بمانید تا سیستم به صورت خودکار شروع به رفع مشکل نمایید..

اگر همچنان مشکل غیرفعال بودن پرینتر برطرف نشده است از مسیر HP Printers - Printer is Offline در سیستم ماکروسافت ویندوز،  آن را پیگیری نمایید.

در صورتی که هنوز مشکل حل نشده است و یا مشکل شما چیزی خارج از موارد بیان شده می باشد توضیحات بیشتر را  در پایان همین مقاله مطالعه کنید.

 


دستورات پرینت در صف انتظار باقی می مانند :

مرتفع کردن مشکل قرار گرفتن دستورات پرینت در صفحه انتظار با استفاده از نرم افزار HP Print and Scan Doctor

 

1- نرم افزار  HP Print and Scan Doctor را دانلود کنید، چنانچه نرم افزار را دانلود کرده اید، وارد مرجله بعد شوید.

2- به مسیر فایل های دانلود شده رفته و فایل HPPSdr.exe  را اجرا کنید.

3-  بعد از اجرا شدن نرم افزار بر روی دکمه شروع یا Start  کلیک کرده و از لیست پرینترهایی که توسط نرم افزار شناسایی شده است، پرینتر اچ پی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

  اگر نام پرینتر اچ پی خود را در لیست پرینترهای پیدا شده توسط نرم افزار HP Print and Scan Doctor مشاهده نمیکنید میتوانید با فشردن دکمه تلاش مجدد یا Retry  اقدام به جستجوی مجدد نمایید.

 در صورتی که دوباره موفق به پیدا کردن پرینتر اچ پی خود نشدید کابل ارتباطی خود را  بررسی کنید، برای این کار می توانید مسیر آموزش داده شده را پیش  بروید.

4-  بر روی دکمه حل مشکل یا Fix Printing  کلیک کرده و اجازه دهید تا سیستم به صورت خودکار اقدام به رفع مشکل نماید.

 

 چنانچه مشکل هنوز حل نشده و یا مشکلی خارج از موارد بیان شده دارید قسمت توضیحات بیشتر  را در پایان همین مقاله مطالعه کنید.

 

تلفن نمایندگی hp


نمی توانید دستور پرینت ارسال کنید :

در وجود این مشکل چندین احتمال وجود دارد که به صورت قدم به قدم به بررسی آنها میپردازیم:

اولین اقدام بررسی روشن بودن و آماده به کار بودن پرینتر است.

برای این منظور ابتدا از ارتباط کابل برق پرینتر اطمینان حاصل نمایید.

حالا باید از روشن بودن پرینتر از نظر فیزیکی مطمئن شوید.

از اتصال کابل شبکه یا usb مطمئن شده و با استفاده از تست پرینت ویندوز ارتباط صحیح و قابلیت دسترسی به پرینتر از طریق ویندوز را بررسی کنید

پرینتر پیش فرض خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که برای همان پرینتر دستور پرینت را ارسال میکنید.

بعد از بررسی موارد فوق چنانچه هنوز مشکل شما مرتفع نشده است می توانید با استفاده از نرم افزار HP Print and Scan Doctor اقدام به بررسی مشکل و رفع آن  نمایید.

 

رفع مشکلات پرینتر hp

 

 برای این منظور توضیحات ارائه شده را به صورت قدم به قدم اجرا کنید:

 1- نرم افزار  HP Print and Scan Doctor را دانلود کنید، چنانچه نرم افزار را دانلود کرده اید، وارد مرجله بعد شوید.

2- به مسیر فایل های دانلود شده رفته و فایل HPPSdr.exe  را اجرا کنید.

3-  بعد از اجرا شدن نرم افزار بر روی دکمه شروع یا Start  کلیک کرده و از لیست پرینترهایی که توسط نرم افزار شناسایی شده است، پرینتر اچ پی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

  اگر پرینتر اچ پی مورد نظر در لیست پرینترهای پیدا شده توسط نرم افزار نیست میتوانید با فشردن دکمه تلاش مجدد یا Retry  اقدام به جستجوی مجدد نمایید.

 در صورتی که دوباره موفق به پیدا کردن پرینتر اچ پی خود نشدید کابل ارتباطی خود را  بررسی کنید، برای این کار می توانید مسیر آموزش داده شده را پیش  بروید.

4-  بر روی دکمه حل مشکل یا Fix Printing  کلیک کرده و اجازه دهید تا سیستم به صورت خودکار اقدام به رفع مشکل نماید.

در صورتی که مشکل شما هنوز حل نشده و یا مشکلی خارج از موارد بیان شده دارید قسمت توضیحات بیشتر  را در پایان همین مقاله مطالعه کنید.

 توضیحات بیشتر:

چنانچه با استفاده از مطالب بیان شده در مقاله پیش رو و استفاده از نرم افزار کاربردی HP Printer and Scaner Doctor مشکل مرتفع نشده است، شاید لازم باشد تا این موضوع را با شخص متخصص و  یا کارشناس فنی در خصوص محصولات hp در میان بگذارید

 

 

کارشناسان ما در مرکز فروش و خدمات اچ پی ساپورت با سابقه طولانی و تجربه کافی می‌توانند به شما برای تعمیر پرینتر  و رفع این مشکل کمک کنند.

خدمات سرویس پرینتر اچ پی میتواند به 2 روش صورت پذیرد :

اعزام کارشناس فنی و تعمیر پرینتر در محل

استفاده از خدمات پشتیبانی hpsupport.ir در مراکز خدمات اچ پی ساپورت

 

تعمیر پرینتر hp

 

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز میتوانید با ثبت درخواست های خود از طریق وب سایت hpsupport.ir در کمترین زمان ممکن از بهترین خدمات ما بهرهمند گردید.

 

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر یا مراکز خدمات اچ پی ساپورت است.

این مطالب برای رفع مشکلات پرینتر اچ پی توسط تیم hpsupport.ir ترجمه و تولید شده است

 

 

نظر کاربران


علی
میزان تونر باقی مانده در کارتریج و عیب های پرینتر
با سلام و خسته نباشید من یه چند وقتی هست که یه پرینتر مدل کانن خریدم و مدل پرینتر هم lbp6030b هست و هر کاری میکنم نمیتوانم میزان تونر باقی مانده در کارتریج رو بفهمم البته این رو بگم که کارتریج کارتریج استارتر هست و من تازگی ها این پرینتر رو خریدم و این رو هم بگم که در پنجره preferences برگه ی Services نیز وجود نداره
سلام، متاسفانه تمامی قالات و توضیحاتی که درج شده برای پرینتر های hp هست و برای پرینتر های کنون که چیدمان پنل یا نحوه کارکرد اونها متفاوت هست کارامد نیست. برای دریافت راهنمایی درست باید به شرکت کنون مراجعه بکنید.


علی اکبر
کپی نگرفتن در پرینتر سه کاره
سلام یه پرینتر سه کاره Hp مدل M1132 MFP دارم پرینت میگیره ولی کپی و اسکن انجام نمیده بعضی وقتها میگیره و بعضی وقتها هم خیر مشکلش چی هست. پرینت رو همیشه می گیره ولی کپی مشکل داره
تا دستگاه برررسی نشده، نمیشه بصورت قاطع نظر داد ولی به احتمال زیاد باید اسکن یونیت بررسی بشه.


محمد
پرینت صفحه سفید
با سلام پرینتر بنده مدل اچ پی 2055 هستش و خود بخود پرینت با مزمون get/devmgmt/ discoverytree.xml http/1.1 host : 127.0.0.1:8080میده بیرون و کلی برگه سفید همینجور هدر میده لطفا جهت حل مشکل راهنمایی بفرمایید با تشکر
سلام، در صورتی که پرینتر شما در شبکه قرار داره؟ این احتمال هست که شبکه شما دچار اختلال باشه، در صورتی که به کامپیوتر وصل هست میتونه کامپیوتر دچار ویروس شده باشه.


حسام
داخل ندادن کاغد برای چاپ
سلام خسته نباشید من مدل چاپگرم hp laserjet1102 هستش و وقتی مبخوام یه چیزیو پرینت بگیرم رو پرینت میزنم چاپگر کاغد رو واس چاپ داخل نمیده اگه میشه راهنمایی کنیدتشکر
این مشکل با تعویض کاغذ کش در پرینتر برطرف میشه البته این احتمال هم هست که بخش کاغذ کش در پرینتر دچار مشکل شده باشه. توصیه میشه برای بررسی و رفع مشکل به دفتر خدمات مراجعه کنید.


فرزام
ایراد در کشیدن کاغذ
سلام پرینتر من hp laserjet 1000 هست, برای پرینت یک برگ چندین بار عمل کاغذ کشیدن رو انجام میده لطفا راهنمایی کنید.
این مشکل میتونه از درایور های پرینتر باشه یا اینکه قطعات داخلی پرینتر دچار مشکل شده باشه، برای شناسایی درست باید پرینتر توسط یه کارشناس بررسی بشه.


محمد سالاری
چاپ نکردن پرینتر
سلام.پرینتر من جوهر فابریکش عالی بود وقتی تموم شد و دوباره جوهر شو شارژ کردم هم از کامپیوتر و هم واسه فتوکپی که میزنم چاپ نمیکنه و نقطه نقطه فقط روی برگه میزنه.کارتریج رنگی ک الان فابریکه درسته اما کارتریج مشکی این مشکل رو داره.ممنون میشم راهنماییم کنید
مدل پرینتر رو ممنون میشم حتما در متن پیام بفرمایید. ولی پرینتر های جوهر افشان قابل شارژ شدن نیستن، اما بعضا شاهد این اتفاق هستیم. این مشکل میتونه در اثر خراب شدن هد کارتریج یا پرینتر یا تا سازگاری جوهر استفاده شده با پرینتر شما صورت بگیره.


زهرا
نصفه پرینت گرفتن
پرینتر من m28a هست چند وقته که نصفه پرینت میگیره و گاهی هم قسمتی که دیگ پرینت نمیگیره یه خط مشکی میندازهمشکل از چیه؟
پرینتر تون باید بررسی بشه، ممکنه مشکل از کارتریج یا خود پرینتر باشه. توصیه میکنیم حتما به یکی از مراکز خدمات hp مراجعه کیند تا پرینترون توسط کارشناس های مربوطه بصورت تخصصی بررسی بشه.


مجتبی دماوندی
مشکل پرینت نگرفتن و حل شدن مشکل با ریکاوری...
با سلام وخسته نباشیددر مدرسه ما یک پرینتری هست که گاهی اوقات وقتی بهش دستور چاپ می‌دهی عمل نمی‌کند البته پیغامی هم نمی‌دهد ولی وقتی ویندوز رو به حالت قبل ریکاوری می کنی درست می‌شود. و چند وقت بعد دوباره همین داستان تکرار می‌شود. الان حتما باید ویندوز عوض بشه؟ ممنون میشوم اگر راهنمایی کنید.
سلام، این مشکل کی میفرمایید از ویندوز هست. ولی در خصوص اینکه قابل مرتفع شدن شدن هست یا نه فقط میتونیم بعد از کارشناسی نظر بدیم. در صورت تمایل میتونید درخواست کارشناسی ثبت بفرمایید تا توسط کارشناس ها بررسی بشه.


مسلم کمره
تمام صفحه کپی نمیگیرد
پرینتر من درزمان کپی گرفتن پایین صفحه کاغذ را چاپ نمیکند بی زحمت راهنمایی میکنید


محمد رحیمی
مشکل پرینتبله
سلام پرینتر من hp laser p1102 هست بعد از دستور پرینت، پرینت نمیکنه
سلام، لطفا مشکل رو بصورت دقیق توضیح بدین که بتونیم راهنمایی درست رو خدمتتون ارئه کنیم. منظور شما این هست که فایل مورد نظر رو چاپ نمیکنه یا بعد از چاپ اول، دستور چاپ بعدی رو قبول نمیکنه.


asoo
پرینتر
پرینتر ما کپی نمگیرده ، بعد روی اون چیز اینو مینویسه E8 چرااا؟
سلام، لطفا مدل پرینتر رو بفرمایید. ولی خطای 8 به معنی بروز خطای اساسی در دستگاه هست. لطفا دستگاه رو به مرکز خدمات ارجاع بدین تا بتونن مشکل رو بررسی و رفع بکنن.


fariba E
عدم پرینت
پرینتر من hp laserjet1018 هست، دستور پرینت ارسال میشه پرینتر هم Ready نشون میده تیک سبز هم داره درایورش هم حذف و نصب مجدد کردم کابلش هم چک کردم و حتی عوض کردم ولی باز هم پرینت نمی گیره و وقتی properties رو چک می کنم دستور پرینت داخلش نیست، لطفا راهنمایی کنید.در ضمن پرینتر رو روی یک لپ تاپ دیگه نصب کردم اونجا اول پرینت نمی گرفت ولی بعد چند دقیقه درست شد.
این مشکل مربوط به سیستم عامل ویندوز یا درایور های پرینتر هست که به درستی کار نمیکنند


fariba E
عدم ارسال دستور پرینت
سلام پرینتر من hp laserjet1018 هست، دستور پرینت ارسال میشه پرینتر هم Ready نشون میده تیک سبز هم داره درایورش هم حذف و نصب مجدد کردم کابلش هم چک کردم و حتی عوض کردم ولی باز هم پرینت نمی گیره و وقتی properties رو چک می کنم دستور پرینت داخلش نیست، لطفا راهنمایی کنید. در ضمن پرینتر رو روی یک لپ تاپ دیگه نصب کردم اونجا اول پرینت نمی گرفت ولی بعد چند دقیقه درست شد.


Armita Y
عدم پرینت فایل های ارسالی
اگر فایلی رو چاپ کردم باید پرینتر رو از برق بکشم و دوباره به برق وصل کنم که بتونه یه فایل دیگه رو چاپ کنه
این یک مشکل نرم افزاری بوده و مربوط به سیستم عامل میشه ، شاید بهتر باشه ابتدا دستگاه رو روی یک کامپیوتر دیگه تست کنید


ابراهیم علی پور
عدم پرینت فایل ارسالی در پرینتر HP 1220C
سلام، من پرینتر hp1220c رو یه سیستم ویندور 7 - 32 بیتی نصب کردم، در قسمت printer & device هم نشون میده، اما نه Test print ارسالی رو چاپ می کنه و نه فایلی رو که از طریق photoshop براش می فرستم. هیچ پیغام خطایی هم نمی آد ، ممنون میشم در این موردراهنمایی بفرمایید.
عدم چاپ دستورهای پرینت میتواند دلیل اتصال ناقص و یا مشکلات سخت افزاری درون پرینتر باشد پیشنهاد میشود قبل از هر اقدامی با کارشناسها تماس بگیرید


علی
مشکل پرینتر hp
سلام بعد از این که دستور پرینت رادادم یک صفحه پرینت گرفت و صفحات بعد را نگرفت بعد از اون پرینت نمی گیرد ذخیره را نیز پاک کردم
عدم دریافت دستور چاپ میتواند دلیل عدم صحیح کارکرد درایورهای پرینتر ، ناتوانی کامپیوتر در شماسایی پورت ارتباطی میان پرینتر و کامپیوتر و یا مشکلات فنی در سیستم پرینتر باشد


مجید
مشکل پرینترhp
سلامپرینترم موقعی که سیستم روشن میشه خود به خود پرینت میکنهچطور دستور رو کنسلش کنم؟
پرینتر مطابق دستورهایی که در صف انتظار برای چاپ قرار دارند عمل میکند بنابراین لازم است تا از روی کامپیوتری که برای پرینتر فرمان پرینت را ارسال کرده اقدام به حذف کنید


مینا رحیمی
دوبار پیرینت
پرینتر ما بعضی وقتا دوتا پیرینت میگیره بعدش هنگ میکنه ری استارتم میکنیم درست نمیشه میشه راهنمایی کنید ممنون
در خصوص هنگ کردن پرینتر بایدمشکل از برد اصلی پرینتر باشه که لازمه توسط کارشناسها دستگاه باز شده تا مشکل رو حل کنند


نفس
مشکل پرینتر
در حال گرفتن پیرینت برگ دستگاه قطع شده و کاغذ نصفه بیرون آمده، نصف کاغذ در دستگاه مانده است و چراغ اخطار روشن شده، چجوری درستش کنم؟
در صورتیکه این مشکل تکرار میشه باید دستگاه به مرکز خدمات منتقل بشه. در صورت امکان دیگه با پرینتر کار نکنید ، چون مقدار خسارت وارده رو بشدت افزایش میده.


صمد شیخی
مشکل پرینتر اچ پی 600
سلامپرینتر من هر بار که دستور پرینت می فرستم بایستی از روی دستگاه پرینتر دکمه ok را بزنم.لطفا" راهنمایی کنید.
این مشکل به حساب نمی آید و در حقیقت یک هشدار برای تنظیم ابعاد کاغذ در پرینتر ویژه هر یک از ورودی ها و سینی های کاغذ میباشد


درسا
نگرفتن پرینت
سلام مدل پرینتر من Hp LaserJet P1006 هستش روشن میشه اما وقتی دستور چاپ و میدم پرینت نمیگیره تاریخچه پرینتر و هم چک کردم اما چیزی توی صف نبود کابلشم چند بار قطع و وصل کردم اما درست نشد هنگام دستور چاپ دادن هم مدل پرینتر و همه چیو درست انتخاب میکنم اما پرینت نمیگیره باید چیکار کنم؟باید چی کار کنم
سلام، این مشکل میتونه نرم افزاری یا سخت افزاری باشه. در صورت تمایل درخواست کارشناسی ثبت بکنید تا توسط کارشناس های مربوطه بررسی بشه.


نادر
ناقص پرینت گرفتن برخی از فایل ها
با سلام من یه سه کاره 3055 دارم بعضی از فایل ها رو نصفه پرینت میگره و نصف دیگشو توی یه کاغذ دیگه مثلا یک صفحه رو توی سه یا چهار صفحه نصفه نصفه پریت میگیره؟
سلام، این مشکل باید بررسی بشه، میتونه مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری باشه . برای تشخیص درست میتونید درخواست کارشناسی رو ثبت بکنید تا توسط کارشناس ها بررسی لازم صرت بگیره.


داوود میرزایی
پرینت از صفحات اینترنت
پرینتر لیزری HP1132 MFP ... پرینتر و اسکن و کپی سالم است و از روی سیستم هر فایلی را که بخواهم به راحتی چاپ میکنم بدون هیچ مشکلی اما فقط زمانی که میخواهم یک فایل را از اینترنت پرینت کنم گزینه PRINT PREVIEW را که میزنم برای چاپ روی دستگاه خطا میدهد و چراغ نارنجی روشن میشود و صفحه سفید چاپ میکند و پیغام زیر را به من میدهد after the first side of you document is printed , follow the steps below to print the second side of each page , remove the stack of printed pages from the output bin . insert the stack of printed pages in tray 1 without changing orintation. prese the go or ok button
با سلام، این مشکل از درایور های نصب شده هست. لطفا دایورها رو پاک و مجددا نصب کنید.


بهاره روان
پرینت نگرفتن حاشیه سمت راست کاغذ
من پرینتر سه کاره hp دارم مدتیه که حدودا 3 سانت از حاشیه سمت راست رو پرینت نمیگیره تمامی تنظیمات مربوط به پرینتر هم اوکی کردم ولی مشکل هنوز هست خیلی عالی هم پرینت میگیره و پررنگ اما حاشیه سمت راست رو رینت نمیگیره.
پرینترتون باید برررسی بشه، این مشکل به دلیل بهم خوردن تنظیمات داخلی پرینت هست. در صورت تمایل پرینتر رو به مرکز خدمات بفرستید تا توسط کارشناس ها رفع مشکل بشه.


لیلا
چاپ کمرنگ
سلام.پرینتر من جدیدا یه قسمت هایی رو سفید چاپ میکنه.و هر سری قسمت های سفید بیشتر میشه
کارتریج پرینتر در حال تمام شدن هست و باید برای خرید کارتریج جدید اقدام کنید یا میتوانید با مرکز تماس بگیرید و درخواست ارسال کارتریج جدید رو ثبت کنید


نسرین قلیزاده
ارورکاغذدرپرنتر لیزری
باسلام وخسته نباشید پرینتر لیزری laserjet pero m12a دیروز خریدم اما باوجود چک کردن کاغذ، ،ارور میدهد
این خطا میتواند به دلیل مشکل فنی در سنسورهای تشخیص کاغذ باشد لطفا دستگاه را با کارت گارانتی به شرکت گارانتی hp ارائه کنید


علی فراهانی
مشکلات پرینتر
سلام من پرینتر hp laser jet pro MFP-M27PCLms دارم مدتی هست که دستور را از طرف لب تاب دریافت نمیکند و زمانی که دستور دریافت نمیشود، پرینتر بعد از مدتی روشن میشود شروع میکند به پرینت گرفتن و توسط برنامه ذکر شده تست شده است و مشکلی ندارد ؛همچنین کابل نیز مشکلی ندارد.
این یک خطای نرم افزاری از طرف کامپیوتر شماست و لازم است تا بررسی کنید


محمد
دو چراغ چشمک زن
سلام یک پرینتر 127 دارم دو چراغ چشمک زنه وقتی روشنش میکنم استارت هم نمیخوره فقط اسکنر شروع به کار میکنه و استارت میزنه لطفا راهنمایی کنید
سلام، این مشکل از قطعات داخلی پرینتر هست و باید پرینتر توسط یک کارشناس مرود بررسی قرار بگیره، در صورت تمایل پرینتر رو به یکی از مراکز خدمات بفرستید تا رفع مشکل بشه.


علی
مشکل پرینتر
درود و سلام پرینتر HP Laser Jet P2014 دارم ولی وقتی ارسال پرینت می زنمهیچ گونه عکس العملی از سوی پرینتر رخ نمی ده کابل ها رو چک کردم مشکلی ندارن درایور رو هم نصب کردم ولی بازم رفع نشد
سلام، مشکل بیان شده میتونه از درایور ها باشه که به درستی نصب نشده یا از پرینتر . باید بررسی بشه. درصورت تمایل میتونید درخواست کارشناس فنی یا کارشناس نلاین ثبت بکنید تا توسط ارشناس ها بررسی و رفع مشکل بشه.


خطای چاپ
چاپ
سلام من پرینتر hp deskjet 1220c دارم وقتی دستور چاپ ارسال میکنم با اینکه کاغذ دارد اما باز چراغ مربوط به نداشتن کاغذ به شکل ثابت روشن میمونه و هیچ کاغذی رو داخل پرینتر نمیکشه که عمل پرینت انجام بشه.
احتمال بسیار دارد که سنسورهای مربوط به کاغذ دچار مشکل شده باشند - لازم است تا برای بررسی با کارشناسها در تماس باشید


س
خطا
سلام من پیرینترم p1102 هستش وقتی میخوام پرینت بگیرم اول ی برگه سفید میاد بیرون و خطای پیرینتر میده و وقتی تاییدو میزنم چاپش میکنه مشکل از چیه..؟
در خصوص چاپ صفحات سفید توسط پرینتر hp در بخش مقاله ها بصورت کامل اشاره شده است


امیر عمویی
سخت افزاری پرینتر
سلام من پرینتر اچ پی مدل 127fn دارم موقع پرینت گرفتن یه ماژیک تو قسمت مخزن کاغذش بود که مثل اینکه میره ته مخزن گیر میکنه الان درش آوردم ماژیک ولی هرچی پرینت یا کپی میگیرم کاغذ تا نصفه بیرون میاد بقیش با دست باید بکشی بیاری بیرون ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
درون پرینتر قطعات مکانیکی وجود دارد احتمالا قطعه خارجی متاسفانه باعث خرابی و از محور خارج شدن برخی از آنها شده است ، این دستگاه باید توسط کارشناسها تعمیر و رفع مشکل شود


عباس
نصب پرینتر
سلام من پرینتر hp p2035 دارم ولی وقتی روشنش میکنم چراغ اخطار و چراغ مربوط به کاتریج روشن میشن حتی اگه به کامپیوتر هم وصل نباشه بازم این چراغا روشن میشن و پرینت نمیگیره
این وضعیت مربوط به خطای واحد کارتریج هست اگر موق به رفع آن نشدید با کارشناسهای فنی در تماس باشید

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...