تلفن دفتر مرکزی (تهران) : ۸۸۵۲۱۰۴۰ ۰۲۱
اچ پی ساپورت ورود / عضویت پشتیبانی
تاریخ درج : 1396/10/2
گروه مقاله : اخبار hp

پرینتر 3 بعدی hp

شرکت hp با سرعت بالایی به سمت تکنولوژی های تولید اشیاء 3بعدی در حرکت است
پرینتر 3 بعدی hp

پرینتر های 3D یکی از تکنولوژی های نو و با ارزش در دنیای امروز است تجهیزاتی که به ما کمک میکنند تا بسیار سریعتر، آنچه  در ذهن داریم را طراحی ، تولید و ارائه نماییم

اما تا به امروز استفاده از تکنولوژی پرینتر 3 بعدی بدلیل هزینه های بالا و زمان زیاد برای چاپ و تولید مدل 3D در تعداد بالا و حجم انبوه کمتر استفاده میشد. ولی اکنون به دلیل سرمایه گذاری بالای اچ پی (بالغ بر 12 میلیون دلار) این صنعت در حال حاضر بسیار مقرون به صرفه و قابل بهره برداری است.

شرکت اچ پی اعلام کرده است که ار این پس مشکلات اقتصادی استفاده از تکنولوژی های 3 بعدی برطرف شده و با معرفی پرینتر Jet Fusion 3D 4210 جدیدترین راهکارهای پیشرفته را در این صنعت به نمایش گذاشته است.

 

 

آقای رامون پاستور ، مدیر واحد تولید پرینتر 3 بعدی hp سری Jet Fusion در این خصوص افزود که استفاده از مواد مصرفی ارزان در این مدل از پرینتر باعث شده است تا هزینه های تولید محصولات 3 بعدی به طرز قابل توجهی کاهش یافته و این صنعت میتواند در حجم انبوه و تولید با تعداد بالا مقرون به صرفه باشد، همچنین سرعت زیاد در چاپ محصولات 3D توسط پرینتر 3 بعدی hp ،Jet Fusion 3D 4210  این صنعت را گامی بزرگ به جلو رانده است.

شرکت hp با شرکت های بسیاری در این راستا در حال همکاری است تا بتواند این صنعت را هرچه بهتر و کارآمدتر به پیش براند و برای این منظور در زمینه هماهنگی با اکوسیستم و کاهش هزینه ها با بیش از 50 شرکت فعال در این خصوص در حال تحقیق و مطالعه است، همچنین وجود شرکتهای پیشرو در صنعت مواد شیمیایی مثل Dressler Group و Lubrizol باعث تولید موادی با کیفیت ، قدرت و انعطاف پذیری بالاتر شده است و باید به اطلاع رساند که در حال حاضر یکی از مواد تولید شده در حال استفاده در فضای خارج از زمین و سفینه های فضایی است.

ذرات کریستالی بسیار ریز استفاده شده در پرینتر 3بعدی Multi Jet Fusion یک ماده نایلونی جدید بوده که در تولید یکی از پیچیده ترین قطعات استفاده شده در ایستگاه های فضایی کاربرد دارد زیرا باید به نحوی تولید شود تا بتواند در خارج از جو و در شرایط بی وزنی و فشار هوای بسیارکم به فعالیت خود ادامه دهد.

HP همچنان با ایجاد یک شبکه گسترده برای همکارای با بسیاری از سازمانها ، متعهد شده است تا تحول جدید و چشم گیری را در پیشبرد تکنولوژی و کاهش هزینه های تولید پرینترهای 3بعدی ایجاد کند.

 

مرکز فروش و خدمات hp (اچ پی)

پیشنهاد ما به شما اعتماد به مراکز معتبر یا نمایندگی hp است.

این مطالب برای کسب آخرین اخبار hp و اطلاع از پرینتر 3 بعدی hp توسط تیم hpsupport ترجمه و تولید شده است

نظر کاربران

سلب مسئولیت

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق یکی از موارد ذیل اعلام گردد

تلفن 88521040-021              |             فکس 88150517-021

ایمیل: Sales@hpsupport.ir          |              تکمیل فرم برگشت از فروش


یادآوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
هر گونه مشکل در محصولات ارسال شده میباست سریعاً به مرکز ارتباط با مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت تایید، کالا تعمیر و یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

در صورتی که خریدار وجه کالا را ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طبعاً کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و برگشت کالا مطابق با قوانین ار حساب خریدار کسر خواهد شد.

در صورتیکه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد مرکز فروش و خدمات hp قراد داده باشد، هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت به حساب خریدار عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت 2 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده با کالای مشابه را اعلام نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جانبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثار آسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  (تشخیص این موارد به عهده کارشناس مرکز فروش و خدمات hp بوده که میان مشتری و  می‌باشد).

لازم به ذکر است در این شرایط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل) به عهده خریدار است.

ثبت نام در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات اچ پی ساپورت در خبرنامه عضو شوید...