قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولات HP

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی وب سایت و همچنین فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولات HP  به دقت ملاحظه و مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌ سایت و فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولات HP ” بمنظور استفاده از خدمات و سرویسهای ارائه شده توسط این سایت و فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت وفروشگاه اینترنتی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین وب‏‌ سایت و فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولات HP از سوی کاربر تلقی می گردد.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولات HP ” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمامی قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد .

فعالیت  اصلی فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولات HP ”  تهیه اطلاعات و مشخصات فنی و دانستنیهای مورد نیاز مشتریان و  انجام تبلیغات لازم  و بازاریابی و واسطه  عرضه ، و فروش محصولات و ماشینهای اداری با  برند‌ اچ پی  / HP     و محصولات مشابه و مرتبط می باشد که این محصولات قبلا و یا در آینده توسط واردکنندگان و صاحبان این محصولات تهیه  و در بازار کشور عرضه می گردند  ، بدیهی است تلاش لازم معمول خواهد شد تا علاقه مندان و مشتریان بتوانند در کمال صداقت و آرامش ضمن دسترسی به اطلاعات جدید و مشخصات محصولات و دانش فنی مربوطه انتخابی مناسب داشته و از خدمات پس از فروش و سرویسهای مربوطه نهایت استفاده را ببرند .

قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه همگی توسط تامین‌کنندگان آنها  وفق مقررات مربوطه تعیین می‌گردد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولات HP ”  از منابع زیر تامین می‌شود:

۱- اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.

۲- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی، به خصوص سایت رسمی شرکتhp  بانام   WWW.HP.COM ترجمه می‌شوند.

۳- از سایر منابع ، بروشور ، مجلات و انواع رسانه های معتبر و مجاز  داخلی و خارجی  .

از اینرو فروشگاه اینترنتی  “فروش و پشتیبانی محصولات HP ”  در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی مسئولیت را متوجه  منبع دانسته و بجاست علاقه مندان و مشتریان به این مهم توجه داشته  باشند . ولی در هر حال با هدف آگاه سازی مشتریان محترم و کمک به فراهم نمودن شرایطی مطلوب جهت دستیابی به انتخابی هر چه بهتر از سوی علاقه مندان ومشتریان ، خود را ملزم و متعهد می داند اطلاعات بروز و مفیدی را در کمال صداقت و شفافیت  تهیه و ارائه نماید .

فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولات HP ” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط با آنها به واسطه درج آگهی و یا لینک در سایت و فروشگاه “فروش و پشتیبانی محصولات HP ”  شکل می گیرد، پذیرا نیست.

حفظ حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان  محترم:

مدیران و دست اندر کاران سایت و فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولاتHP  خود را در حفظ و صیانت از اطلاعات شخصی وخصوصی بازدیدکنندگان و مشتریان محترم متعهد و ملزم می دانند . در این راستا تلاش لازم معمول می گردد تا با استفاده از فن آوریهای روز دنیا و آموزش لازم به همکاران این مهم به گونه ای شایسته محقق گردد.   بنا براین فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولات HP  خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید

شرایط رفع نقص و جایگزینی و برگشت کالا و انصراف :

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن ۰۲۱۸۸۵۲۱۰۴۰ و   “و یا فکس شماره ۰۲۱۸۸۱۷۰۵۱۷ و یا ایمیل: Sales@hpsupport.ir یا “فرم برگشت از فروش” به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۴۸ ساعت هیچگونه اعتراضی پذیرفتنی نیست.

یاد آوری می نماید ، این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد .

در صورتی که خریدار محترم بخواهد وجه کالا را به طور ناقص و مغایر با مندرجات فاکتور کالا و توافقات بعمل آمده، پرداخت نماید، طیعا و بناچار بدون نیاز به هماهنگی،  بلافاصله کالای مربوطه توسط کارشناس و راننده و یا پیک حمل کننده کالا برگشت داده خواهد شد و هزینه ارسال و همچنین برگشت کالا نیز عودت داده نخواهد شد.

در صورت پرداخت پیش پرداخت هزینهای اشاره شده کسر شده و مابقی مبلغ در اسرع وقت عودت داده خواهد شد .

خریدار به مدت ۳ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد یا درخواست تعویض کالا خریداری شده را با کالای مشابه نماید، به شرط آنکه از کالا خریداری شده و لوازم جنبی و همراه آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد و  همچنین بسته بندی کالا باز نشده باشد و یا آثارآسیب و ضرب دیدگی و یا نم و خیس شدگی در روی بسته بندی ملاحظه نشود  ( تشخیص این موارد بعهده کارشناس سایت و فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولاتHP”  می باشد .

لازم به ذکر است در این شراط، هزینه ارسال و برگشت کالا و هزینه بیمه احتمالی کالای برگشتی (در صورت پرداخت بیمه حمل و نقل ) به عهده خریدار محترم میباشد.

قیمت کالا

با توجه به نوسان قیمت ها قبل از هرگونه خرید آنلاین یا واریز وجه جهت خرید کالا با تلفن ۰۲۱۸۸۵۲۱۰۴۰ یا از طریق فرم “استعلام قیمت” از موجود بودن کالا و قیمت نهایی آن اطمینان حاصل  نمائید. بدیهی است ثبت سفارش ، بدون هماهنگی قبلی بهیچ عنوان حقی را ایجاد ننموده و  منجر به تایید سفارش و ارسال کالا نخواهد شد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز حوادث و سوانح غیر طبیعی و خارج از اختیار و موارد قوه قهریه ، سایت و فروشگاه اینترنتی “فروش و پشتیبانی محصولاتHP  هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

فعلا راه اندازی نگردیده است  و مشتریان محترم می توانند از سایر روشها برای پرداخت استفاده نمایند.

۱- شماره کارت 

شماره از ۱۶ رقم عدد که برروی تمام کارت های بانکی وجود دارد.

۲- رمز دوم کارت

رمز دوم کارت همان رمز خرید اینترنتی می باشد. جهت فعال کردن این رمز باید به دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت یا یکی از شعب آن باید مراحعه نمود و وارد بخش عملیات رمز شوید. در این مرحله گزینه رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی را انتخاب و سپس رمز خود را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)  با رمزی که شما برای استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید کاملا فرق دارد.

۳- کد CVV2

این کد که برای پرداختهای راه دور از جمله پرداخت اینترنتی کاربرد دارد. شامل ۳ یا ۴ رقم عدد می باشد که بصورت مجزا  در ، رو یا پشت کارت درج گردیده است .

۴- تاریخ انقضاء کارت

تاریخ انقضاء کارت روی تمام کارت های بانکی وجود دارد.

۲-  پرداخت کارت به کارت

آن دسته از مشتریانی گرامی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب انجام بدهند شماره های زیر مشخص گردیده است  .

بانک  صادرات ایران  بنام : صادق فروغی زاده

شماره حساب: ۰۱۰۶۷۶۶۳۰۸۰۰۲  و شماره کارت:  ۶۰۳۷۶۹۴۰۱۹۸۹۰۰۹۸

۳- پرداخت نقدی در محل

برای رفاه بیشتر شما مشتریان گرامی امکان پرداخت نقدی هزینه سفارشات فراهم گردیده است .در صورتی که جمع سفارش کمتر از دویست هزار تومان و آدرس تحویل کالا شهر تهران باشد. مشتری میتواند مبلغ  مشخص شده در فاکتور را در محل و بصورت نقدی به همکاران ما پرداخت نماید.

لازم به ذکر است کالاهایی که سفارشی  تهیه می گردند (محصولات سفارشی محصولات و کالاهایی هستند که آپشن خاصی به آن اضافه و یا طبق نظر مشتری تغییر ، تعمیر و یا سرویس میشوند) از امکان پرداخت نقدی در محل برخوردار نمی باشند. و تمام بهای کالا و یا بخشی از آن قبلا بصورت توافقی دریافت می گردد .

۴-‍ پرداخت با کارت بانکی در محل

در صورتی که محل تحویل سفارش شهر تهران باشد. مشتریان گرامی می توانند با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب و از طریق کارتخوان های سیار که همراه پیک شرکت می باشد. مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است کالاهایی که سفارشی می باشند (محصولات سفارشی محصولات و کالاهایی هستند که آپشن خاصی به آن اضافه و یا طبق نظر مشتری تغییر ، تعمیر و یا سرویس میشوند) از امکان پرداخت با کارت بانکی در محل برخوردار نمی باشند.

از همه مشتریان محترم خواهشمند است  قبل از پرداخت جهت موجود بودن کالا حتما هماهنگی تلفنی را معمول و زمان تقریبی دریافت کالا را هماهنگ نمایند .